Příspěvky uživatele - Falcon

Slunce a rajčata, 27.8.2012
No, já jsem minulý rok nestříkal a nesklidil jsem ani jedno rajče, taky si musíme přiznat že minulý rok byl vlhčejší, letos jsem párkrát sříkal a plíseň nikde, sklidil jsem několik kýblů a jsem rád, v hypermarketech jsou rajčata určitě horší než... celý příspěvek >
Co proti pihatosti plodů, 25.8.2012
Zdravé jablko od Agrobio Opava by mohlo pomoct. Je to souprava dvou fungicidů které se používají na jádroviny v různých intervalech na jaře.
Slunce a rajčata, 23.8.2012
Na pár odrudách to mám taky, límec ani nezčervená, jenom sežloutne a je pořád tvrdý, zatímco zbytek rajčete za tu dobu zgumovatí.
Síran draselný, 19.8.2012
Ale je to luxus pro rostliny, každopádně hnojůvka by byla lepší a organičtnější...
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Hlavně je o hubu sekat několik let nesekanou trávu sekačkou kterou se seká porost max. do 30 cm.
Síran draselný, 18.8.2012
Ale dojde, když je v tom hnojivu 3x větší obsah draslíku než dusíku tak se určitě něco změní.
Síran draselný, 18.8.2012
Lijte k rajčatům velké množství kristalonu plod a květ je tam hodně draslíku, nebo hnojůvku (močůvka zředěná s dešťovou vodou u kop s kravským hnojem)
Nemám květy na rajčatech - proč?, 15.8.2012
Já hnojím kristalonem plod a květ jedou týdně, 4 odměrky do konve a jedu, plodí a zraje o stošest, ale rajčata nejsou moc sladká, nevím proč asi špatná odrůda.
Zalévat vysetou trávu?, 15.8.2012
No když se podíváme třeba na minulý rok tak byl suchý i podzim a myslím že bude i letos, jelikož byla suchá zima, suché jaro, suché léto... ale uvidíme. Chci se zeptat vzejde semeno když se jenom zaválcuje do země a nezasype se vrstvou hlíny? a... celý příspěvek >
Podtržená dýně, 13.8.2012
Vysušila by se.
Podtržená dýně, 13.8.2012
Někdo to dělává tak, že dá k dýním jablka a dýňě dozrají. Jablka vypouštějí ethylen který pomáhá k dozrávání.
Co se slunečnicí?, 13.8.2012
Zdravím, letos jsem poprvé zasadil pár slunečnic a úroda je velmi dobrá, a chci se zeptat jak jí spracovat abych ju mohl jíst?
Deformovaná mrkev, 12.8.2012
Já to teda mám taky, a ryl jsem dost hluboko...
Dyně, 11.8.2012
Opylovat květy štětcem.
Černé tečky na broskvích, nedozrálost a brzká hniloba, 5.8.2012
Mám něco podobného, je to strupovitost či sazovitost, není na to žádný postřik, pouze na jádroviny.. maximálně zkusit příští rok několikrát postřik proti houbovým chorobám... ale kdo ví jestli to pomůže...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika