Příspěvky uživatele - Falcon

Přidání vápníku k jabloním, 1.5.2012
Díky moc koupím a na začátku července začnu, bude tam napsáno dávkování na postřik? a ten postřik lze použit obyčejným postřikovačem za 500,-? stříká dobře ale jestli to není moc, na postřik tak silným hnojivem, nepoznám to právě. A když tedy... celý příspěvek >
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
Teď už nelze nijak přihnojit?  
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
Jde mi o to, že to nechci udělat špatně ale poučit se od někoho zkušenějšího, abych nakonec neměl žádná jablka.
Přidání vápníku k jabloním, 30.4.2012
To vím, ale nevím co přesně mám koupit a jak to dávkovat a jestli to stříkat na list normálním postřikovačem na pesticidy nebo zálivkou a jestli víckrát nebo jednou?...
Přidání vápníku k jabloním, 28.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám dotaz, máme na jabloních každým rokem jakési hnědočerné kolečka které kazí jablku vzhled a chuť, dozvěděl jsem se že by to mohlo být nedostatkem vápníku, mohli by jste mi prosím poradit co koupit, jak dávkovat, jak aplikovat a kdy,... celý příspěvek >
Ledek amonný s dolomitem, 12.3.2012
Dobrý den, chtěl jsem se vás odborníků zeptat, můžu něco zkazit tím, když tímhle posypu mojí zahradu? a jestli to vůbec stromům, trávě a zelenině nějak pomůže? a kdyžtak prosím, jaké je dávkování na 1 ar? Předem děkuji za odpověd.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika