Příspěvky uživatele - Falcon

Řez vrby, 5.8.2012
Ok díky, to jsem právě potřeboval vědět, takže to jenom zkrátím...
Řez vrby, 5.8.2012
Dobrý den, mám před barákem vrbu rostoucí jako keř, a je už fakt velká až je to nehezké, mohu udělat teď řez, že tam nechám jen ten nejtlustější (základní) výhon? nebo je to na vrbu už pozdě a mělo by se to jen zkrátit? děkuji za odpověď
Poškození Roundapem, 31.7.2012
Jestli to už jde na té rostlině vidět, tak to je v kořenech na 100%.
Rajče - plíseň startuje, 28.7.2012
To zaschnutí konců listů, barva do hněda ve vrcholkách mám po Ortivě, před 3 dněma sem tím zas stříkal a včera 33°C a zas se to tam dělá, ale nijak mi to nevadí, jelikož za chvilku budu už vršky zastřihávat.
Poškození Roundapem, 28.7.2012
Roundap nijak nelze z rostliny vymýtit (je to v kořenech) soused si vás asi hodně váží jelikož roundap dnes není nijak levný.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Tak to u nás bych teda nemohl, u nás už je týden vlhko a teplo, bez postřiků bych už sklízel hnědá rajčata.
Rajče - plíseň startuje, 26.7.2012
Všechny přípravky na plíseň působí preventivně, jak už je plíseň na rostlině tak je zázrak dostat ji pryč.
Rajče - plíseň startuje, 25.7.2012
Plíseň jde od spodku, za tohle může postřik, mě něco podobného udělala Ortiva, je tam psáno nepoužívat když se očekávají teploty nad 27°C.
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 25.7.2012
Neprůhledným igelitem, (né černý) nakonec sem to stihl tak tak, ale jenom proto že nebyl furt hic, teď prej má být hic až v polovině srpna, takže by jste to mohl relativně taky stihnout. Ono to totiž dozraje i pod tím ale pomalejš...
První broskvoně dozrávají, 13.7.2012
Na strupovitost jsem zkusil syllit který mi doporučili na tomto webu, a nepomohlo to, teď už se s tím asi nic nedá dělat podle mě je pozdě, musí se to asi stříkat víckrát po sobě na jaře nebo nevím, ale zkusit to můžete ale bacha na OL, baycor má 35... celý příspěvek >
Po postřiku listy mění na rajčeti barvu, 5.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, včera sem vylamoval listy a k večeru jsem rajčata postříkal Ortivou, dávkování jsem dělal podle návodu, před tím jsem stříkal 2x Acrobatem, dnes jsem se šel na rajčata podívat a nejvrchnější listy začínají hnědnout, spíš to vypadá jak... celý příspěvek >
Rajčata - fleky na listech - co to je?, 27.6.2012
Dithane DG Neotec, 21 dní, stejně jako Acrobat..stejná látka mancozeb, já už tímto nestříkám, protože 3 týdny je fakt moc a teď kvůli tomu musím čekat abych mohl sklízet... Používám jen Ortivu, 3 dny a je to taky systém...
Pleseň na uhorkách, 27.6.2012
A kdy budou vhodné podmínky? vlhko a horko již letos bylo,  však houbaři už měli žně...
Jak sklidit první plody rajčat co nejdříve, 21.6.2012
Heh, já sem musel rajčata zakrýt před sluncem aby neuzráli, protože mi ještě zbývá týden OL Acrobata. Proto teď už jedině Omite.
Strupovitost, 18.6.2012
Já sem to stříkl před děšťama syllitem mám to i na broskvách, nijak extra to neutlumil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika