Příspěvky uživatele - 214.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postřikovač - délka trubičky - na stromy, 5.4.2024
Tak udělejte na tom starém postřikovač ůpravu.Trubičku preříznéte v půlce, kupte si 3 m plastové hadičky za 50 korun,2 sponky na upevnění a slabý 3 m bambusový prut.Část trubičky si můžete sebou vzít jako vzor.Kupte slabší a když ji ohřeje, nemusíte... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 4.4.2024
Milane, jestli to byl dotaz na mě  , tak všeobecně všechno dáváme ven po zmrzlých.Z okna to jde do většího kelímku a do pařníku. Tam to bude měsíc. Pokud by některé vyrostly víc, mužem je dat do skleníku. Tam už ale musím v případě mraziku dat... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 3.4.2024 Obsahuje fotku
Po mesici
Rajčata 2024, 3.4.2024
A to jsou oni
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
https://www.jimejinak.cz/pickles/ Tady to píšou, že mléčné kvašení sůl nepotřebuje, ale musíte ho vyvolat jinak, než to začne hnití. Proste u zelí to asi nepůjde, protože by nepustilo šťávu a špatně bych ho uslapal.Byla by to možná marná prace a... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Jak to tady čtu, tak mám pocit, jestli to není nějaká reklama.Co všechno za mého života nebylo zdravé, závadné a potom zase bylo. Kolik dáváte do zelí soli?Podobne jako do šunky, nebo do jiného masa. Šunka se dává dětem a máme pocit že se nic... celý příspěvek >
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Tak o nic nejde, poházet granulemi nějakého hnojiva to můžete, ale nic se nemá přehánět, Jestli je to pohnojené částečně hnojem, asi tedy málo, tak rozumná dávka snad neuškodí. Taky než jsem letos po zimě pozemek rotavatoroval, pohodlí jsem NPK... celý příspěvek >
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
https://www.hnojivapraha.cz/brambory-sadbove-sunshine-c2-ab-zlute-velmi-rane-10kg.html Tak si pane Milane myslete, že se na guglu spletli, vždyť vám už někdo vysvětloval co je to C.. Ja myslim že jsou AB jak píšou tady
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Ještě bych upřesnil, źe ty brambory co nevyšly byly Impaly, abych někomu nezosklivil ty Dali
Odrůda Dali, zklamání z chuti, oprávněné?, 13.3.2024
Zklamání za podmínek jak jste je popsal, je nicnevypovydajici. To se nedělá, vařit sadbove brambory a pak hodnotit slané, mastné. Něco jiného je, když já si vyndam svoje Dali ze sklepa a uvaříme je. Tam mužů posoudit.  To, že Sunshine nejsou... celý příspěvek >
Hnůj, 10.3.2024
Ježíši, vaše starosti bych chtěl mít.Co uděláme s těmi poli a lidmi?No pronajmete si ten zlikvidovaný sad, vezmete ty lidi o které máte strach, aby jste jim nemusel platit rentu a budete znovu vysazovat stromky. Kamarád Mičurin vám bude dělat... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 9.3.2024
Oprava Prista F1 6 Kč / semínko 
Rajčata 2024, 9.3.2024 Obsahuje fotku
Koupil jsem 25 semínek rajčat Prista F1.Kus8kč včetně poštovného.
Desinfekce skleníku, 8.3.2024
Proč dodáváte každý rok novou pytlovanou zeminu? Kdo vám to poradil. Co děláte s tou starou zeminou?Co si myslite, ze kupujete v těch novych pytlích. Zázrak to asi nebude.Urcite plno škůdců prezimuje ve skleníku mimo zem a proto se sklenik komplet... celý příspěvek >
Motorová pila Dolmar PS 5105C, 12.2.2024
 Moje rada. Jdi do...!!   Taky se dá napsat, když budu vosel, prodam Vari a koupím si Hecht a budu říkat, že jsem na Vari fyzicky nestačil. Spíš mentálně si myslím.Nemam zájem o diskuzi, chci být v klidu.Nic mi to nedá 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika