Příspěvky uživatele - 214.246

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 5.11.2023
Já vám poradím pane Milane. Jste učitel jak jsem někde četl. Zadejte si katastrální území kde ta paní vlastni parcelu.Ona to sem veřejné napsala, takže to není žádné šmirovani.  Tam je veřejný seznam všech parcel které obec prodala. Najdete si... celý příspěvek >
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Plán, který mate v záloze je nevhodný. Pluhem zvednete část ornice a následně ji zamichate s kamením.Ve vrstvě 20 cm kamene je na vaši parcele 30 nákladních aut k odvozu. Jestli vám to prodala obec tak by to měla uklidit na své náklady. To je vše.
Ako upravit pozemok plny kamenov, 3.11.2023
Když budete klast nejasné otázky a k tomu přikládat nic neříkající fotodokumentaci, dostanete hodně odpovědi  . Finančně náročné, méně účinné apod. Vykopejte jámu na strom vyfoťte ji aby byl vidět řez a podle toho už se dá něco poznat. Geolog to... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Dobrá připomínka. Venku jsem všechno zoral i trochu sousedovi.Ve skleníku budu rýt a navezu kompost až usušíme ořechy. Jsou tam v prepravkach. Nikdy jsem ze skleníku neodvezl ani kilo země abych ji vyměnil za jinou. To dusíkaté vápno jsem koupil před... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 26.10.2023
My jsme listy ořechu nikdy do kompostu nedávali Asi jsme neměli nouzi. Teď když jsou ze zákona nabídnuty kontejnery tak teprve nebudu jezdit sekackou pod orechem a drtit listí. To platí i o drcení větviček ze stromu. Smeju se když nabízejí nové... celý příspěvek >
Mýdlo draselné: Přírodní spojenec v boji proti škůdcům na rostlinách, 24.10.2023
Dá se to koupit i ve 150 g balení v 1 kg atd. Vám to museli mazaci házet i do postele, źe k tomu mate takový odpor. Instaleteři s tim mažou trubky když je spojují do sebe a říkají tomu Vaginol.  Je to dobře napsaný prizpevek. 
Teleskopické nůžky Fiskars UP86 nejdou vysunout, 22.10.2023
https://www.zahrada.cz/forum/naradi-a-pomucky/jak-opravit-teleskopicke-nuzky-fiskars-126531/ Někam si napište nebo zavolejte.Nějaké adresy jsou v odkazu. Není to ostuda nevědět všechno. Větší umění než rozebrat teleskopicke nůžky je vědět, jakou... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 17.10.2023
Tak já jsem zase četl od Kozaka, ze dříve se do sulky mačelo na 12 hodin. Myslelo se, ze sulka zničí háďátko.To ale už není pravda nezničí ho píše Kozak, jediné ze by se utopilo. Na dvě hodiny před výsadbou a do země, jinak se po delším máčeni muže... celý příspěvek >
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 15.10.2023
https://www.vubhb.cz/Userfiles/Files/V%C4%9Bdeck%C3%A9%20pr%C3%A1ce/2020/vedecke_prace_26_2020_sep_kusa.pdf Strana 48 vpravo dole
Závady při výrobě domácích uzenin?, 15.10.2023
To neví do dneška hodně lidi, kde udělali soudruzi chybu.   Maso neudrží vodu.Muže to být - tupý mlýnek (tedy spálené maso),salám je silný a do udirny daný studený z lednice, proste pouštět kouř až na teplý salám. Zkoušet a zkoušet.Při míchání... celý příspěvek >
Výsadba česneku sezóna 2023/2024, 15.10.2023
https://www.cesnek.cz/odruda-rusinka Kdo hledá najde
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 12.10.2023
Tak jsem si to o tom pokusu na maloparcelkach o pěstování brambor přečetl. Není to nic pro mě. Samé prihnojovani, kypřeni, stourani dlatem. Je to pokus a ještě jim přálo počasí s vlahou. Nehodlám se nijak obhajovat ale tento výzkum není opravdu... celý příspěvek >
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 10.10.2023
Přečtu si to, slibuji. 
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 10.10.2023
Jo, už to vidím. Počítal jsem špatně. 10 m2 je 60 sazenic a pod každou 1 kg brambor.Zdálo se mi půl kila málo. 
Brambory - zasadit vlastní nebo koupit sadbové?, 9.10.2023
Já mám rozteč kol u jednoosaku 60 cm, Takže řádky mám o 10 cm ještě užší. 20m2 je přibližně 34 m dlouhý řádek.Na stopu tam položím 120 ks sadb.brambor. Když bude pod každým trsem 1/2 kg brambor tak tam bude 60 kg. Mate pravdu.  To je ideální... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika