Příspěvky uživatele - 158.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky 2024, 10.2.2024 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem pikyroval většinu paprik, zbývá mi jen bílé papriky, které teprve sotva lezou.
Předpěstování košťálovin, 9.2.2024
O pekingu jsem nic moc nestudoval, jen zasel. Nevadí že to nevyjde, jde mi hlavně o květáky a zelí, mám i kulaté ranné zelí. Z expresu bude možná bodlák 😆
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024 Obsahuje fotku
Ano, je vidět že máte praxí. Ještě se mrkněte na tohle, to znáte?
Předpěstování košťálovin, 8.2.2024 Obsahuje fotku
Ahoj, protože jsem začátečník v pěstování kostalovin, prosím o radu, proč mi u některých žloutnou děložní listy. Zalévání 2* týdně, nemyslím že by se topily. Substrát zahradní obyčejný, živin by měly mít dost, jsou malé, nehnojil jsem ještě.
Rastové svetlá pre sadeničky, vzdialenosť, PPFD, DLI, 5.2.2024
Řešíme tady osvětlení, ale já bych se chtěl zeptat, jestli někdo z vás někdy zkoušel pro pěstování sazenic používat ventilátor. Teoreticky, by mohly být sazenice silnější když se budou kymácet třeba 10x denně ve větru. Zkoušel někdo? Přemýšlím o tom... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 4.2.2024
😃
Papriky 2024, 4.2.2024
Dobře, dám méně vzrůstné po dvou, však můžu přihnojovat, že. Nechci tam blbnout s klackama a nějak to vyvazovat
Papriky 2024, 4.2.2024
Já letos otestuji kompromis. Středně velké odrůdy paprik včetně hamiku budu sázet po jednom po 20 cm. Usporim místo a zároveň nebude taková konkurence ve výživě.Jsem zvědav jak to dopadne.
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Máš to tam, tyhle jsem bral já, jsou osvědčené a vyzkoušené, mají všechny funkce co mají mít. Taky mám totiž jednu co jsem bral od jiného prodejce, ta ale neměla paměť, jak se má zachovat při výpadku proudu, u těchto to jde nastavit. Ne že by na tom... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Taky naklanim dle potřeby. Doporučuji, kup si chytrou zásuvku, na Ali jsem bral tři asi za 360,-, nastavisesi plán, ovladas přes free aplikaci, umí až 20 A a s měřením spotřeby, kdybys chtěl pošlu ti odkaz do mejlu. Dá se samozřejmě koupit jen... celý příspěvek >
Papriky 2024, 29.1.2024
Super
Předpěstování košťálovin, 29.1.2024
Naopak, máš to možná ne tak sofistikované nebo spíš hezké, ale funkčnější. Ta Ledka dlouhá je super, ale jen do doby dokud jsou sazenice stejně vysoké. Navíc pro šířku parapetu by to chtělo dvě, ale to se mi nechce kvůli spotřebě.Protože i různé... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 28.1.2024
Ahoj, nemůžu se nevšimnout, jaké je máš proti mně velké, vysival jsi 7. A já 4.1. zajímavé. Já je měl ve vysevnim substrátu, nehnojím, a na okně v ložnici, kde často větráme, tedy na průvanu, dle teploměru tam je běžně 20 ale při větrání i jen 10. To... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 28.1.2024 Obsahuje fotku
V to doufám, resp. do půlky května, aby je mohly vystřídat papriky. Dnes jsem je pikyroval a instaloval pestirnu.
Rajčata 2024, 25.1.2024
Naopak, mne přijdou super, nejsou vytažené. Můžu se zeptat jak jsteejim svítil?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika