Příspěvky uživatele - 158.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řízkování maliníku, 21.10.2023
Myslím že jsem někde četl že asi 10 výhonů na metr
Papriky 2023, 17.9.2023
A jak často tedy a kolik zalevate? Rád se poucim.
Papriky 2023, 17.9.2023
Skleník, ale nejsem v tom dobrý, ale snažím se poučit, tak příští rok to bude to pravé 🫣 v původním příspěvku má být odrůda Mejka, ne měkká.
Papriky 2023, 17.9.2023 Obsahuje fotku
Jen pro porovnání, zleva: Tongua 74g, Parade 118g, Měkká 337g. Chuť doplním později.
Maliny, 16.9.2023
Můžu se zeptat proč zastřešení nad maliny? Nezdají se mi nějak náchylné na déšť nebo tak, díky.
Maliny, 14.9.2023
Já mám žluté 2* plodící a rodina už jiné nechce, tak jsem červenou nechal jen jednu, a ano, červená je malinovejsi, ale žlutá je sladší.
Papriky 2023, 8.9.2023
Tohle me také napadlo, lecove papriky moc za syrova nejím, a kapie začínají teprve teď červenat, úroda nic moc, neumím to holt. A říkám si, že si ji dám jen pár jako doplněk, ne jako hlavní rostliny. Rajčata jsou zase lepší venku. Ale přece nedám do... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 27.8.2023
Ano, green Tiger, výborná rajčata, pěstují každoročně. Mají zajímavé listy že? Milosk.
Rajčata 2023, 7.8.2023
Tak, zítra si objednám nějaké ty odolné "crushe" ať jsem připraven na příští sezónu. Něco už od tebe mám zaseto, po jedné rostlině mountain a Pico Belo nebo jak to je, nějak od nich nemůžu najít sáčky co si mi poslal. No to je jedno, udělám si... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 6.8.2023
Rozhodl jsem se že to letos nevzdám, dnes jsem striknul mědi s mlékem a budu to sledovat, jsem tam každý den. Pak holt Přistoupim k tvrdé chemii, mám ještě v zásobě ridomil, který než jsem loni stihl použít tak ho zakázali.Tajně doufám, že pořád to... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 6.8.2023
Tak dnes jsem zjistil jeden list s plísní, zhora černý a zespodu chlupatá šeď, zklamání a dilema, jestli striknout. Letos jsem nad nimi udělal přístřešek a prd platný. Dělal jsem vše abych to měl bio, kvůli vnoučeti, ach jo. Taky proto že je to letos... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 30.5.2023
Jo? Papriky už zralé? To těžko. Politování fakt nečekám, jen mi ta odpověď přišla ironická, tedy jsem si nezačal.
Rajčata 2023, 29.5.2023
Jen tak pro zajímavost, jak je to u vás s růstem rajčat a paprik? Na dnešek nejnižší teplota v metru u nás 1.7, včera 2,9... Venku vše jen stojí a nic nedělá, ani mrkev a petržel nechce klíčit, papriky ve skleníku stále stejné. Výhony ostružin... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 30.4.2023
Jo a navíc jsem je mulcoval posekanou trávou s úmyslem postupně zlepšit a vylepšit půdu, žížaly pracovali dobře, ale tím jsem také bránil prohřátí od slunce, takže letos budu taky, ale až se rozjedou a začnou vedra. Tak to je snad komplet co jsem k... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 30.4.2023
Já je letos budu sázet mělčeji a šikmo. Vloni jsem je kvůli vodě sázel kolmo a hluboko, ale jak bylo chladno, skoro tři neděle, a to bylo po zmrzlých, nic nedělali a jen stály, nerostly. Možná tedy moc zima v hloubce má dva rýče. Fakt je, že ani v... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika