Příspěvky uživatele - 158.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pěstování ozimé zeleniny, 16.12.2023
Teď jsem se všiml na té fotce je zelená housenka, tak zítra tam musím jít a vysbirat to. Jsem myslel že mráz je zahubí, ale evidentně se musím postarat osobně. Bylo mi divné že jsou místy výtrusy, ale myslel jsem že jsou tam od podzimu.Nu což.
Pěstování ozimé zeleniny, 16.12.2023 Obsahuje fotku
Tak dnes jsem se byl mrknout co udělaly mrazy se zelím a květákem. Při mrazech byl květák svěšený a povadlý, dnes překvapení. Květák ve skleníku se zvedl a žije, dokonce už má hlávku. Nejmenší teploty ve skleníku byla -8,9,nijak jsem neprikryval,... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 14.12.2023
Máš to pěkné, Milane 🫡
Rajčata 2024, 14.12.2023
Ahoj, vývoj, tím myslíte asi výšku rostliny že? Já myslel že když se bude dostatečně svítit, tak by se neměly vytahovat za světlem, ale zkušenosti s tím pořádné nemám. Vysel jsem teď defiant na zkoušku, stejně svitim bazalce. Ta vylezla a zdá se že... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 30.11.2023
Jestli to je na mně, nesackoval,ale ve skleníku byly samotné, zbytek byl dál a venku.
Pěstování ozimé zeleniny, 6.11.2023
Mám nápad, dám jim tam zrychlené hodiny, aby si myslely, že světlo je 12 hodin denně. A je to.
Pěstování ozimé zeleniny, 6.11.2023
To nic, v pohodě, asi to tak bude. Je to jen pokus. Mimochodem, listy se dají jíst u květáku, nejsou nějak škodlivé nebo tak? Že by aspoň nějaký závitek nebo polévka 😀
Pěstování ozimé zeleniny, 4.11.2023 Obsahuje fotku
Ahoj, nové foto jak se daří. Květák ve skleníku má už dobrých 70xm na výšku, zelí vypadá že začíná tvořit srdíčko, tak uvidíme.
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Hele, já taky ne, ani jsem si nemyslel že by to vydrželo přes zimu. Plán byl, když píšou na semenech vegetační dobu 2mesice, že to před zimou ještě sklidim. Jen mi v tu chvíli nedošlo, že prostě teď není počasí jako v červenci.dnes jsem tam byl, a... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Zajímavý tip, s těmi bramborami, trochu dražší, ale super. Smím se zeptat na dávky, nebo to rozhodite od oka a necháte být? Nebo zapravujete do půdy?
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Pane Walter, třeba tady.. https://zahradnickakucharka.cz/mate-sklenik-a-nepouzivate-dusikate-vapno-delate-velkou-chybu/
Pěstování ozimé zeleniny, 31.10.2023
Není třeba se toho bát, toho čistého vápníku se tam zas tolik nepřidá, vždyť je to pár gramů na metr čistého vápníku po rozkladu. Nikdy jsem tohle neřešil a stále jsem kyselý.
Pěstování ozimé zeleniny, 29.10.2023
Milane, má, skoro. Mám tam od jara teploměr do auta s venkovním čidlem z Lidlu, pamatuje si nejnižší teploty za 24hodin. Cidlo venku, třeba v dubnu, jak byly ke konci ty mrazy, venku -9,7, uvnitř 30cm pod střechou -8,9. Ale čidlo položené na půdě... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 29.10.2023
Milane, no půda je tam v zimě málokdy zamrzlá, Slunce to vyhřeje, ale protože je to sklo, vzduch má teplotu stejnou jako venku, přes noc samozřejmě. Proto jsem také přemýšlel jestli to nepredelat na aspoň 10mm polykarbonát, aby skutečně bylo udrzeno... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 29.10.2023
Ano, bylo pozdě a ozimé nejsou. Jen pokus. Samozřejmě budu neskutečně nadšen, když k rajcatum připojíte i pár ozimých tentononc. Děkuji. Napřesrok mám v plánu začít dřív, problémem budou škůdci asi, i teď sbírám ve skleníku zelené housenky jak o... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika