Příspěvky uživatele - 158.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Předpěstování košťálovin, 23.1.2024 Obsahuje fotku
Tak zatím kostaloviny vypadají takto. Vyseto bylo 5.1., do týdne půjdou do sadbovacu 3*3cm, už se ukazují pravé listy.Papriky v pozadí jsou kvetnikove, dál jsem je současně.
Pěstování ozimé zeleniny, 5.1.2024
Díky. No asi bych je přikrýt měl, mám tam i římský salát, ale ten se nějak nehýbe, je pořád skoro stejný. Nechal jsem venku i to ranné zelí bez přikrytí, také je stále stejné, nasadilo na hlávky ale neroste, uvidíme jestli přežije. Ty poslední mrazy... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 30.12.2023
Paráda.
Špičaté zelí, 30.12.2023
Tak to potom jooo, když máš takové pěkné možnosti, to je super. Já to ale nemyslel tak, že šetřit na semenech, myslel jsem tím naprosto totožné zboží že je někde za 20 a někde klidně za 60, a to já netolerují a podle toho se chovám a nakupuji.... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 30.12.2023
Jen k těm nákupům, vždy mi vše přišlo, ale teď jsem nakoupil na alegru, co stojí tady 30,- tak tam za 9 třeba. Platí se sice předem, ale zatím vždy vše přišlo, včetně brzdových kotoučů a jiných věcí na auto, a to ve správné kvalitě. Spolehlivost... celý příspěvek >
Roubovací nůž, 30.12.2023
Nerez je nerez, uhlíková udrží déle ostré ostří, ale po použití je třeba ho něčím namazat, což asi ale pak nebude dobré, nechá to stopy na roubu ten tuk.
Špičaté zelí, 30.12.2023
Květák ranný Beta a Bora, špičaté zelí Express - píšou 45 dní a hlávka kolem kila, brokolice Cabbage Vegetables F1 a kapustu Ranná žlutá, zelí pekingské Forco f1. Podotýkám že s odrůdami nemám zkušenosti, jen jsem je vybral, jak už jsem psal, jsem v... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 30.12.2023
Ano, máte určitě pravdu, chci to zkusit, protože začátkem května už pottebuji vyklidit skleník pro rajčata a papriky. V březnu, začátkem, bych to tam vysadil. Doma budu prisvecovat, okno mám na západ, svitim od 8-12, pak od 16-20. Bazalka mi takto... celý příspěvek >
Špičaté zelí, 29.12.2023
Hledám, hledám, až jsem objednal špičaté zelí express, hlávky 1-1,2 kg, extra ranné,45 dnů od výsadby sazenic, tak už se těším, příští týden to vše výseku, květáky, kapustu... do fiedelkraut nejdu, je pozdní, bylo by sezrano drepciky. Pak... celý příspěvek >
Pěstování ozimé zeleniny, 29.12.2023 Obsahuje fotku
Ahoj, květák roste, už je velikosti grepu. Ale jeden má na růžici hnědý pruh, vypadá to jako hniloba, možná se přeci jen projevily mrazy. Můžete mi poradit co to je, je to mazlavé.
Novoroční přání 2024, 24.12.2023
Také přeji všem zde Veselé Vánoce a šťastný Nový rok, hlavně hodně zdraví.
Rajčata 2024, 18.12.2023
😆🫡
Rajčata 2024, 17.12.2023
Pěkné pestirny máte, já také čekám až mne někdo praskne když mi celé brzké jaro svítí zářivka na parapetu 😀
Pěstování ozimé zeleniny, 17.12.2023
Jen pro upřesnění, nemám podzimní květák, je to jen ranná odrůda, která se má sázet v dubnu.
Pěstování ozimé zeleniny, 16.12.2023
Teď jsem se všiml na té fotce je zelená housenka, tak zítra tam musím jít a vysbirat to. Jsem myslel že mráz je zahubí, ale evidentně se musím postarat osobně. Bylo mi divné že jsou místy výtrusy, ale myslel jsem že jsou tam od podzimu.Nu což.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika