Příspěvky uživatele - 255.60

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 5.3.2019 Obsahuje fotku
10let pote 😉
Jezírko bez filtrace, Bakterie? (jaké?), 5.3.2019 Obsahuje fotku
Take. Nejslunejsi cast pozemku. 120m2.
Koupací jezírko bez ryb a vegetace, 13.2.2019
Už to tady bylo mockrát, takže k tomu nic, ale co by mně osobně vadilo je dotyk se slizkou folii.
Projekt jazierkovy vysavac, 15.1.2018
Můžu se zeptat - tu mosaznou koncovku jste našrouboval "do plastu čerpadla natvrdo"? Nepředpokládám, že by tam byl nějaký závit. 
Projekt jazierkovy vysavac, 10.1.2018
Potřeboval bych poradit. Mám jezírko hluboké 2,5-2,8m, nema gulu. 8 let se s nim nic nedelalo.  Na dne je velká vrstva kalu, kterou bych chtell odsat. Zkousel jsem to kaloym cerpadlem, ale skoro hned se ucaplo bordelem. Zvažuju koupit... celý příspěvek >
Otravné žáby, 6.8.2017
To je úžasná žabka - že odkáže vylézt po tom sudu nahoru. Já mám jen pár set skokanů :-(
Ochrana proti mrazu - striekanie vodou, konkretne skusenosti, 23.4.2017
Po zkušenosti s letošními a loňskými mrazy jsem se rozhodl s tím něco dělat.  O tom Flipperu nikde moc informací není - jak to funguje atd.  Můžu se zeptat jaká je zhruba cena? Je to dle vašeho názoru nahraditelné nějakou normální... celý příspěvek >
Mráz, 20.4.2017 Obsahuje fotku
Tak uz v 21:30 to na postrikovane nektarince vypadalo takto. Ostatni stromy byl plan vykurovat. Napad i provedeni perfektni ale pote co sem polovinu satelitu zahalil do smradlaveho dymu sem vymekl ze prijedou hasici a vae uhasil. :-(
Mráz, 19.4.2017
Tady je komplexní text k ochraně proti mrazu závlahou, včetně tabulky citlivosti rostlin k mrazu.
Mráz, 19.4.2017
... moc se s tim tady mažem
Mráz, 19.4.2017
Doporucuju mrknout sem nebo sem Je to trošku v rozporu s tím co tady padlo, že by to mělo být spíš mlžení - tady to vypadá, že jsou to skoro běžné rozstřikovače z fotbalovýho hřiště :-) No našel jsem i konkrétní produkt. Prodává se i... celý příspěvek >
Mráz, 17.4.2017
Ma nekdo zkusenost nebo znalosti na posouzeni smysluplnosti/nesmyslnosti prubezneho zalevani v dobe ranniho poklesu teplot? (neberu v potaz ze bude mozna mrznout trvale) ale takovy ten klasicky usek 4-7hod ráno. Myslenka je takova nasmerovat... celý příspěvek >
Rozkvétající broskvoně, 1.4.2016
22:00 a na trave se uz trpyti namraza. Pohorelice. To nevypada moc dobre.
Bubnový filtr made in Škrovád, 2.3.2016
No situace se už začíná lepšit, ale pořád je to neporovnatelné.  Štěrtinák uděláte DIY s profi nerez sítem do 10t, bubnový filtr koupíte od 60t Koi für "trommelfilter"
Prosakování rybníku, 20.11.2014
Tady vam asi tezko nekdo rozumne poradi, je to celkem veda. Zvednout teren cele zahrady na urooven sousedu asi nejde ze? :-) Tim by se to vyresilo.  Jinak udelat cerpaci zkousku jaky vykon cerpadla je potreba aby stihalo odvadet vodu z jimky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika