Nové odrody marhúľ🍑



host - 179.2 (?)
22.8.2023 14:48

Pošuk jsi ty krško, já tomu pracovně říkám "pajac"...ano pajac, vygugluj si to krško... jednou nalevo... jednou napravo, hlavně když je tam nějaký doktor(omlouvám se všem doktorům).bim bam... bim bam... UŽ jsem ti několikrát řekl krško, že se nemáš navážet do Nikoho,...pak né do slovensky mluvících.Je to velmi nezdvořilé... přímo hulvátské.

Pan mičurin II má ještě jednu pravdu.Viděli jsme kvanta plodů, každý rok, všechny stejné, nikoli ovšem tvoji zahradu... asi si ji budu muset obhlídnout osobně... pod lipami 7**.

Kršo(PzP)dělej co máš, referuj o nových odrůdách, a ukaž co jsi dokázal na zahradě, jsme někteří zvědaví.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 247.44 (?), 22.8.2023 7:37

PzP, hlavně, že píšete o odrazení někoho. A odrazujete toho, kdo dává na fórum nové věci. Teď abychom se dívali na vaše odrůdy, které jsme viděli v r. 2020, 2021, 2022, 2023 a příště nás zase potěšíte. Kdybyste ale aspoň uměl fotit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.52 (?), 22.8.2023 8:50

Ať si sem dává každý co chce. Příspěvků tu moc není, když mne to nezajímá, tak to přeskočím. Nevím proč s tím mají někteří /neustále/ problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.17 (?), 22.8.2023 9:09

PzP sem dává zkušenosti s odrůdami, takže to že je dokumentuje každý rok smysl má. K čemu jsou mi zkopírované novinky ze zahraničních webů? K ničemu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 36.62 (?), 22.8.2023 10:43

Nikoho nezajímá, že vám to je k ničemu. Tak to nečtěte. Proč máte potřebu to upírat ostatním? Ostatní zajímá, jaké jsou novinky v novošlechtění.

Stejně tak jako někoho vůbec nemusí zajímat, jak se zrovna ten který rok urodilo PzP. Ale nevšiml jsem si, že by ho pod jeho příspěvky někdo posílal někam jinam postovat si svoji úrodu nebo neúrodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.17 (?), 22.8.2023 11:14

Nikomu nic neupírám mistře demagogie a autore zbytečných postů. Jak víte koho co zajímá a koho co zajímat nemusí? Takové posty sem psal PzH.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 22.8.2023 12:29

M II, jste poš.uk a bohužel se to pravděpodobně nezmění. Užilo si s vámi už dost lidí. Přitom jste důležitý asi jako h. v trávě. Slovo lžete jste tady použil asi tisíckrát, ale možná největší lhář jste vy sám, tak už to bývá. Že se noví pisatelé s vámi nechtějí dohadovat, to je fakt. Korzár je mi srdečně ukradený, ať si jinde vkládá obrázky třeba po dvaceti, ale holt tady bude muset po jednom. Když z toho má nervy, tak ať si vezme něco na uklidnění, nic jiného mu nezbude. Mě osobně jeho "holubi na střeše" nezajímají, ale může jich sem naládovat třeba sto denně. Diskuze je prakticky nulová o čemkoliv, takže je to jedno. Fotím, jak umím a jsem zvyklý na staré malé foťáky, kde zoomovaní za moc nestojí, takže to není nejostřejší. 247.44, budu rád, když předvete svoje fotky.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 22.8.2023 14:48

Pošuk jsi ty krško, já tomu pracovně říkám "pajac"...ano pajac, vygugluj si to krško... jednou nalevo... jednou napravo, hlavně když je tam nějaký doktor(omlouvám se všem doktorům).bim bam... bim bam... UŽ jsem ti několikrát řekl krško, že se nemáš navážet do Nikoho,...pak né do slovensky mluvících.Je to velmi nezdvořilé... přímo hulvátské.

Pan mičurin II má ještě jednu pravdu.Viděli jsme kvanta plodů, každý rok, všechny stejné, nikoli ovšem tvoji zahradu... asi si ji budu muset obhlídnout osobně... pod lipami 7**.

Kršo(PzP)dělej co máš, referuj o nových odrůdách, a ukaž co jsi dokázal na zahradě, jsme někteří zvědaví.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 22.8.2023 16:59

A k těm svým hovadinkám přidej 179.2 rostislavíku ty svoje červené fotky, ať se pobavíme. Vych.cánek co si nechal rouby posílat na P.O. Box. Dobře věděl proč.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.30 (?), 23.8.2023 10:00
Preco si tam nechal posielat vruble?nerozumiem, to este aj pri tom sa nejako podvadza ci?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 23.8.2023 12:19

Každý, kdo chce poslat vrúble, napíše svoji adresu. Tento pán (rosti&slavík, moudivláček, galloway pippin) si vrúble nechával poslat na P.O.Box a nejenom ode mě. Účel je jasný. Aby nikdo neznal jeho adresu, když bude "vysírat" jako například nyní. Teď tady machruje s nějakými adresami, co mu jiný "bazilišek" naschvál poslal. Je to podobný případ jako s Ferdou Mravencem, kdy ho z čirého zoufalství "natřel" Hlavatý.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika