Halehaven a Fairhaven



host - 179.2 (?)
3.11.2023 17:46

Pane PzP pro lepší perspektívu je lépe zdokumentovat celý obrázek výpěstku s plodyPokud mi přistrčíte vyfocené plody přímo těsně k očím, tak jako mi to leze z monitoru, není možné vytvořit ucelený obraz.Rovněž schází pohled, jak přistupujete k tvorbě koruny.Myslím, že by to zajímalo nejenom mě. Nabízím, pokud nemáte čas, nebo nemožete, aniž bych vás vyrušoval moji přítomností, že navštívím zahradu *** p*d L.,projdu, a vyberu co možete, a co nemožete vyfotit, abych vás příliš nerozrušil nedejbože nerozčílil.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
                     
host - 234.45 (?), 3.11.2023 17:30
Tak dobrá, pane Petře Nefotiči z Pardubic. Nutit vás nikdo nemůže, když z toho máte paniku... Tak se těšíme na ty stokrát viděné mikrosnímky... Pořád dokola jako flašinet.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 3.11.2023 17:48

Jaké mikrosnímky, co to plácáte. Fotky jsou slušné a nejsou červené ani "fialové". Dá to práci a zabere to nějaký čas vybrat nějakou povedenou. Tomu vy ale nemůžete rozumět, když fotky z internetu vydáváte za svoje. Neumíte fotit a zřejmě ani uříznout větev, ale laciná kritika ta vám jde dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 179.2 (?), 3.11.2023 17:46

Pane PzP pro lepší perspektívu je lépe zdokumentovat celý obrázek výpěstku s plodyPokud mi přistrčíte vyfocené plody přímo těsně k očím, tak jako mi to leze z monitoru, není možné vytvořit ucelený obraz.Rovněž schází pohled, jak přistupujete k tvorbě koruny.Myslím, že by to zajímalo nejenom mě. Nabízím, pokud nemáte čas, nebo nemožete, aniž bych vás vyrušoval moji přítomností, že navštívím zahradu *** p*d L.,projdu, a vyberu co možete, a co nemožete vyfotit, abych vás příliš nerozrušil nedejbože nerozčílil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 3.11.2023 17:55

179.2: nikdo nemá povínost pobíhat po zahradě, fotit co si vaše veličenstvo přeje a pak za to od veličenstva dostávat kartáč, že je to ze špatný perspektivy, moc zvětšený, špatnej pohled a jánevímcoještě. Jste trol jak vyšitej. Už žádný krmení!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 3.11.2023 18:47

179.2 nebo-li "rosti a slavíku" proč nefotíte vy ty vaše koruny a perspektívy, co? Předpokládám, že červené fotky už neprodukujete. Místo toho jen "čekáte za rohem" na příležitost, jak uškodit a posmívat se. To je trochu málo na člověka se zájmem o věc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.45 (?), 3.11.2023 20:23
PNzP - řečí jako koza bobků... Ostatně jako obvykle. A stačila jedna fotka stromu a pysky trollů jsou zacpané. To by ale fotič mikrosnímků nesměl mít bobky. Proč je asi má...?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.185 (?), 3.11.2023 21:20

234.45 - na to vaše napadání tady není nikdo zvědavý - neradíte, jen napadáte ostatní. Proč to tady znepříjemňujete ostatním? Máte z toho radost?                   Lída       

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 4.11.2023 9:47

Agente s krycím číslem 234... toto vlákno má název Halehaven a Fairhaven. Umíte odpovědět pánovi, který se úvodem této zbytečné diskuze ptal na obě odrůdy? Neumíte a ani nechcete. Ani jsem si nevšiml, že by jste chtěl odpovídat někde jinde někomu jinému. Tak co tady vůbec děláte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.45 (?), 4.11.2023 11:47
Pane Petře, zcela legitimní otázka na vás zněla, jestli jste ochoten zavěsit zde fotografii vaší opakovaně sesazované koruny meruňky VP. Neumíte odpovědet nebo nechcete? Spoustou slov rádoby moderátora diskuze tuto jednoduchou otázku poměrně trapně obcházíte. Přitom stačí 1-2 slova (nechci, neumím, bojím se, netroufám si, nedá se, kašlu na vás, a just ne... atd....). Najdete odvahu odpovědět?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 4.11.2023 17:12

Odpovědí jste dostal víc než dost. Mél by jste se okamžitě omluvit panu MH, který vám skočil na to, že jste podváděl a vydával se za ženu. MH s vámi jen zbytečně ztrácel čas. Neumíte pouze a jenom vy. A to fotit, napsat kloudný příspěvek, ani uříznout větev. Jen podvádíte s fotkami, které nejsou vaše. Vymýšlíte text jen proto, aby jste dosáhl svého. Prostě internetový podvodník 234.45.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika