Příspěvky uživatele - 142.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurka hadovka - žloutnutí listů, 27.6.2017
Na svilušku jsem vždycky stříkala Vertimecem. Je ještě na trhu? Ochranná lhůta je asi týden, což je přiměřené. Bez postřiku by vám okurky zašly. Sama se postřikům zvláště ve skleníku pokud možno vyhýbám, proti svilušce je postřik nutný. J.
Rajčata 2017, 24.6.2017
U nás sucho horko, plíseň nehrozí, postřik se odkládá na neurčito. J.
Rajčata spodní listy, 24.6.2017
Odstraňuji jen nemocné listy a spodní listy pod odplozeným vijanem, aby byl porost vzdušnější. Nyní je suchý vzduch, plíseň nehrozí ani ve snu, neodstraňuji nic. V mém okolí někteří odstraňují většinu listů, ponechávají jen vrcholovou růžici a to i v... celý příspěvek >
Jedná se o plíseň okurkovou?, 20.6.2017
Plíseň okurková to určitě není. Ta vypadá jako taková mozaika, žlutohnědé čtverečky mezi žilnatinou rozeseté po listu. Spíše popálení od slunce nebo při přehnojení. J.
Žloutnutí listů u okurek, 2.6.2017
Může to být třeba sviluška nebo cokoliv jiného, chtělo by to foto. j.
Náhlá viditelná žilnatá kresba u listů rajčat + světlání, 7.5.2017
U mne ve skleníku také přísada rajčat hraje všemi barvami. Zčásti to přičítám nestandardnímu počasí, zčásti stresem z pěstování v nádobách, kdy se může projevit určitý nedostatek prvku ve výživě, který je jen relativní. Zkrátka v půdě je, ale... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 6.5.2017
Úvazek sundávám asi po týdnu od naroubování. Pokud je srůst dobrý,  v danou dobu se nic neděje, rostlina si nelehá.  Většinou u okurek roubovaných jazýčkovou metodou nemám žádnou oporu do doby odříznutí kořene okurky. Ve chvíli... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 5.5.2017
Včera jsem naroubovala několik nakladaček, protože mi zbylo několik podnoží, které mi bylo líto vyhodit, nakladačky jsem měla vyseté k hrnkování, abych je vysadila na pole po zmrzlých. Tentokrát okurky byly nedorostlé, podnože mírně přerostlé, metoda... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 29.4.2017 Obsahuje fotku
Dneska jsem roubovala poslední okurky. Sazenice má zamluvené moje sestra na Šumavě, která si netroufne sázet okurky do skleníku v první polovině května, aby jí nezmrzly. V posledních dnech jsem zkoušela odřezávat prvně kořen okurky před odstraněním... celý příspěvek >
Roubování okurek 2017, 27.4.2017
Také beru roubování jako formu hry a kdo si hraje, nezlobí. Navíc ráda dělám pokusy a pokud bych je dělala v zaměstnání, skončila bych brzy v kriminále, takže na pokusy mám zahradu. Dále mi vadí, že prodávané hadovky nejsou v označených odrůdách,... celý příspěvek >
Která rajčata mají "bramborový" list?, 25.4.2017
Z odrůd u nás dostupných má bramborové listí ještě Summer Cider. Mám ji letos poprvé v jednom exempláři a opravdu list je bramborový. Jinak se semínky z Ruska mám svoje zkušenosti, často je v jednom sáčku směs nejméně dvou odrůd nebo úplně něco... celý příspěvek >
Hortenzie, 25.4.2017
Mám čerstvě zasazenou hortenzii. Sotva jí vylezly první lístky, tak přešly mrazem. Obroste znovu?
Co je to za keř?, 25.4.2017
Díky. Právě, že je to od loňska nasázené v parku. Rybíz v parku, mě přišlo jako blbost,  Ale okrasná verze, to jo.
Co je to za keř?, 24.4.2017 Obsahuje fotku
ještě jedna
Co je to za keř?, 24.4.2017 Obsahuje fotku
Ještě takhle
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika