Jak ostříhat korunku mandloní?



Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 99.36 (?)
4.11.2019 23:48

To 68.23: co jsi tak chytlavá? Já se ti neposmívám! Já jen zírám, že jsi koupila takové perfektní stromky! Dal jsem zde svou zkušenost s koupí mandloní, (zoja.cz) jaké jsem je měl já, oproti tvým "chudinkám".
Nikde výše nevidím, že by jsi zmínila odrůdu... Ale děkuji za odpověď na můj dotaz.
Stačí do strejdy Googla zadat "řez mandloní", anebo tady na zahradě, například jak se pěstuje mandloň obecná nebo Výchovný řez mandloně. Můj soused vloni shodil starou mandloň, která opylovala mou Vamu, měl každým rokem 40 kg ořechů, já vloni 47 ks, letos tři oříšky...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 99.36 (?), 4.11.2019 23:48

To 68.23: co jsi tak chytlavá? Já se ti neposmívám! Já jen zírám, že jsi koupila takové perfektní stromky! Dal jsem zde svou zkušenost s koupí mandloní, (zoja.cz) jaké jsem je měl já, oproti tvým "chudinkám".
Nikde výše nevidím, že by jsi zmínila odrůdu... Ale děkuji za odpověď na můj dotaz.
Stačí do strejdy Googla zadat "řez mandloní", anebo tady na zahradě, například jak se pěstuje mandloň obecná nebo Výchovný řez mandloně. Můj soused vloni shodil starou mandloň, která opylovala mou Vamu, měl každým rokem 40 kg ořechů, já vloni 47 ks, letos tři oříšky...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika