Příspěvky uživatele - 69.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Krmna mrkev, 8.2.2019
Díky moc za odpoveď, tak to letos vyzkouším:) Jde mi o to, že se mi mrkev a jina kořenová zel.moc nedaří, mame težkou pudu, takže tato mrkev u mne vychází nejlíp.
Prosím doporučte cuketu, 7.2.2019
Me se dobře dařila keřícková bílá tykev Kveta, je jako cuketa, nebo proužkovany Tapír.Loni sem mela Nefertiti, a Goldenu. Letos budu mít opet Tapir, Goldenu,a nejakou maďarskou keřičkovou tykev Albatók.Možna mi zbyl od minulych let i nejaky patizon... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 7.2.2019
Prave mam strachz toho vytahováni. Ješte je tu určitá možnost počkat na přelom unora/března a na noc umistovat sadbovače do nevytápene verandy.Bohužel je trvale ve stinu, takže přes den je tam pak nechavat nemá cenu.Přes den by to bylo v byte.
Krmna mrkev, 7.2.2019
Jdou krmne odrudy normalne konzumovat lidem? Jak chutnaji?Vim, že Táborska byla dřive vedená jako konzumni. A co třebas Višnovská?
Rajčata Hranáček, Strabena, Nelinka, 7.2.2019
Přesne jak píše p.Vladimír, vydlabaná semena do hrnku, zalit vodou, šup s tim na teplé místo-za 3dny odstranit povlak a pliseň na povrchu.Dát na sítkoa proprat vlažnou vodou, a dat vyschnout.
Uragan F1, 7.2.2019
Kdo pestoval, jake mate zkušenosti?Zajima me hlavne odolnost k listovým chorobam(ne plisen bramborova),rannost, urodnost. Letos sem nesehnala Tornado, tak sem vzala tohle, dodatecne sem se sice k Tornadu dostala v jinem kramu, ale tohle už letos... celý příspěvek >
Cibule Globo - předpěstování, 6.2.2019
Ja třebas doma chladnou mistnost nemám, vsude je 22st, pujde to doma předpestovat, nebo mam pockat az na foliak?
Rajčata 2019, 6.2.2019
Letos budu pestovat Uragan f1,Stupické skleníkové, Žlute skleníkové, Negro Almeria, Skvrnitý říman, Zamorano,Kosmonaut Volkov, Kalinka,Orange Russian 117,Kapija Rozovaja, keřikove Dulcia a Frodo, převislé Tumbling Tom Yelow. A jako zkouška jeden kus... celý příspěvek >
Papriky 2019, 6.2.2019
Pestuju také po 2 kusech, tyčky sem prvne loni nedala, ale letos to udelám, neco se vyvracelo. Jeste k jednomu dorazu co tu padl-Belorožec od Semo.Plánuju zkusit na rok2020,ale mela sem semena Semarohu, to je trochu podobne, jen není tak... celý příspěvek >
Papriky 2019, 4.2.2019
Zapomnela sem podpis Kateřina Štefkovičová
Papriky 2019, 4.2.2019
Tak se po dlouhé dobe ozyvam, snad si na me nekteří budou pamatovatLoni sem mela spoustu rodinnych vážných komplikací, i pracovních a nebyl čas ani nalada.Take sem přisla o svuj starý počitač, a nam jen starý tablet, takže dat tu dohromady cokoli je... celý příspěvek >
Rajčata 2018/2, 26.5.2018
tak vidím, že tady se už sklízí...no o tom se mi může zdát, mě ještě ani nekvetou, jen poupata, pouze první květ na v lednu předpěstovaném Dwarf Blazing Beauty.Takže počítám, že většina rajčat bude nejdříve, pokud bude takové počasí jak ted, okolo... celý příspěvek >
Paradajky Mandat - veľmi slabý rast, 13.5.2018
také mám letos jednu rostlinku-a také malou a slabou.Ale vysadila sem, a uvidím, nějaké rajče na ní jistě bude :)
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
tak já mám vše venku, okurky,cukety, papriky i rajčata.Vítr je u nás také, ale papriky mám některé venku už skoro týden, a vypadají stále dobře.I když denně fouká.Mám kvalitní přísadu, pevnou a bohatě olistěnou.Kupodivu i rajčata, letos strávila... celý příspěvek >
Ačokča, 4.5.2018
taky sem vysadila včera 4 kusy, ještě mi zbývá 5,tak ty už vyhodím, nebo někomu dám.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika