Papriky 2019



host - 69.65 (?)
6.2.2019 8:00

Pestuju také po 2 kusech, tyčky sem prvne loni nedala, ale letos to udelám, neco se vyvracelo.

Jeste k jednomu dorazu co tu padl-Belorožec od Semo.Plánuju zkusit na rok2020,ale mela sem semena Semarohu, to je trochu podobne, jen není tak velký.Byla sem velmi spokojená.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
host - 69.65 (?), 6.2.2019 8:00

Pestuju také po 2 kusech, tyčky sem prvne loni nedala, ale letos to udelám, neco se vyvracelo.

Jeste k jednomu dorazu co tu padl-Belorožec od Semo.Plánuju zkusit na rok2020,ale mela sem semena Semarohu, to je trochu podobne, jen není tak velký.Byla sem velmi spokojená.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (734) - 129.206 (?), 6.2.2019 8:27

Ďakujem za odpoveď, ja pestujem len sladké papriky, vysádzam tiež väčšinou len po 2. Zatiaľ mám prepikírovaný Hamík, Super Amy a Slovakiu. Pred týždňom som vysiala toho Bělorožca, Corno Di Toro Giallo a Kurtovszku kapiu. 

             Eva T.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Eva T. - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (734) - 129.206 (?), 5.2.2019 7:30

Katka, nepestovali ste niekedy Bělorožec od Sema, bol teraz vo februárovom Zahradkáři zdarma, tak som ho vysiala.Už som ho tu spomínala, ale nikto sa neozval. Pridávam aj foto. Eva T.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Bdkkns - (7) - 208.68 (?), 5.2.2019 18:16

Letos k mým osvědčeným klasikám jako je kapie Raduza a bílá SuperAmy, budu vysývat: Hamík, kvadratická Saskia, pálivá PCR, pálivá Amboy, fialová Fantazia. Z chilli pak téměř nepálivou Trinidat perfume, červeno bílý mix Bishops crown a nově černou Mulato Isleno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 4.4.2019 19:21

Dnes jsem zjistil, že mám papriky už tak přerostlé, že musejí ven. Některé měly i 30 cm. Zasadil jsem je asi o 10-12 cm hlouběji než rostly v kelímcích a zakryl jsem je Lexanem. Budou zakryty asi měsíc.

Papriky před výsadbou
Papriky před výsadbou
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
janulle - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (51) - 161.55 (?), 5.4.2019 6:15

Zdravím, včera jsem zjistila, že papriky vyseté v únoru už jdoudo květu.Co s tím? Mám je dát už do skleníku, nebo přesadit do větších nádob a nechat ještě doma? Díky za rady. Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
VASEK5 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (198) - 33.10 (?), 5.4.2019 7:40

 Papriky ktere maji kvety je potreba je otrhat   do skenika je muzete dat ale pokud budou rani mraziky prenest znovu domu nevim v jakych nadobach mate sazenice ani jak je mate vysoke    vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
janulle - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (51) - 161.55 (?), 5.4.2019 9:13

Sazenice jsou asi 25 cm vysoké. Mám je zatím v jedné nádobě(viz foto) Jana


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z H - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (690) - 112.187 (?), 5.4.2019 10:12

Když zajistíte, aby ve skleníku nemrzlo (což asi není problém), bude jim tam nejlíp. Květy můžete nechat, ničemu to nevadí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 33.10 (?), 5.4.2019 11:05

Sazenice mate krasne vysoke napocital jsem 4ks     nevim jestli je budete pestovat v nadobach nebo v zemi ve skeniku kdyz v nadobach tak po jedne sazenici kdyz v zemi tak po dvou zavcas presadit        Prvni kvety se vystipuji proto  aby rostlina z mohutnela jinak rostlina da silu do prvnich plodu paprik  a rostlina zakrni      vasek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika