Příspěvky uživatele - 124.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to choroba?, 5.7.2013
Mám to samý na nechtěně vypěstovaný podnoži(SO4) plus hodně podobný skvrny na listech rajčat. A teď babo raď. Jestli to nebude fakt tím počasím.
Co vaše réva? (2013), 27.6.2013
Upřímnou soustrast. To je prostě k pláči. Nevím, jestli Vám to pomůže, ale sdělím Vám svoji zkušenost. 5 let jsem bojoval s padlím na starší odrůdě angreštu. A to do té míry, že loni už to vypadalo, že celý původně velký stromek odejde do... celý příspěvek >
Broučci na révě, 25.6.2013
viz Co vaše réva 2013. hledej blýskáčci.
Hibernal, 21.5.2013
No já prakticky vůbec nehnojil. Jen jsem při sázení otočil vrstvy 40 cm + 40cm v ploše 1mx1m. Na dno jsem dal 15 cm kompostu s posekanou trávou. Možná, že to bylo na výživu jednoho výhonu v prvním roce i tak dost, bo je to původně zelinářský pozemek... celý příspěvek >
Vinná réva na západní stranu, 15.5.2013
Většinou si člověk nevybírá a sází víno až po stavbě domu/garáže :-) Osobně to mám tak, že je to garaž s pultovou střechou a nad vínem je shodou okoností na střeše zídka. Takže je při západních deštích, a to jsou u nás prakticky všechny, docela... celý příspěvek >
Bezsemené stolní odrůdy, 27.4.2013
ale sázel bych je jen ve vinařské oblasti a vyžadují chemickou ochranu Můžu dotaz? Tím myslíte sortiment odrůd, nebo přímo sazenice jako takové???
Kdy sázet víno?, 26.10.2012
jen doplním růvek nad sazenici by měl být cca 3 cm nad vrchol a měl by tam zůstat cca do srpna(pokud není zavoskovaný) i když na to se dnes trochu názory liší, já to tedy tak dělám a na pohodu. Tak dlouho to je proto, aby letní slunko nespálilo... celý příspěvek >
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 7.10.2012
Takové víno by se mělo vypít do příští sklizně No, když už se to tu řeší. Je zřejmé, že od 10l nahoru se nepředpokládá konzumace najednou. Pak si myslím, že má lahvování smysl i na ten cca 3/4 rok. Jinak budu mít poloprázdný demižón a to si... celý příspěvek >
Malinové, ostružinové, ribízové - mám problém, 7.10.2012
Nevm co chcet slyšet, výdrž vína je silně individuální. Vždy jen nutné jednou začas zkontrolovat otevřít láhev, jestli už to není přes čáru. Obecně čím víc zasíříte, tím déle vydrží, ale tím více se připravíte o to, proč si to vyrábíte sám(aroma,... celý příspěvek >
Réva - draslík x hořčík, 1.9.2012
Jsem tedy začátečník, ale mám pocit, že jsem někde četl, že je důležitý poměr K a Mg. Tomu by i odpovídala Vaše zkušenost. Při dodání Mg žádná změna(ty poškozený se už nenapraví, ale nové nebudou žloutnout) a při dodání K došlo ke zvětšení nepoměru K... celý příspěvek >
Nářadí na výrobu vína v HK obchody, 2.7.2012
Dobrý den, netušíte prosím někdo z Hradce Králové a okolí (Pardubice, Vysoké Mýto, atd), kde by se daly sehnat věci na výrobu vína. konkrétně sháním: - demižón holý 5l - kvasná zátka s tím sklěněným "pajdulákem" - popř.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika