Příspěvky uživatele - 248.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký je to druh vrby?, 23.4.2017
Když si zadáte do google "vrba červená kůra", tak se vám několik odrůd ukáže (třeba Salix Scarlet Curls), ale kterou z nich máte vy, z toho nepoznám. Mrkněte se a porovnejte s tím, jak ta "vaše" rostla.   Lída
Jaké 2 vysokokmeny, 23.4.2017
Tyhle dvě staré odrůdy nejsou tak náročné na řez, aspoň pokud vím.   Lída
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 22.4.2017
Ano... No, možná ta třešeň byla o něco starší, měla kmen asi 50-60cm v průměru...       Lída
Jaké 2 vysokokmeny, 22.4.2017
A co Smiřické vzácné? Také stará odrůda...
Přeseknutí kořene třešně - zvládne to?, 22.4.2017
To je jen nějaký povrchový, nemusíte mít obavy, pořádný kořen by měl tak 20cm průměr .           Lída
Rostliny do jezírka, 22.4.2017
Pěkný výběr mají na webu puskvorec.cz, měla jsem od nich zaslané rostlinky, ale je to u Mělníka.           Lída
Škůdci a choroby na hrušních, 22.4.2017
Asi před pěti-šesti lety jsem si pořídila novou hrušku. První rok se po vyrašení objevil vlnovník. Než jsem zjistila, o co jde, a zakoupila postřik, bylo na stříkání pozdě. Nechala jsem to být. Další rok vyrašila - listy čisté, od té doby se vlnovník... celý příspěvek >
Mráz, 21.4.2017
Kuky, jsme u trati na Pce (co je Červený Dvůr), ale ještě před tratí směrem k Labské (kousek před Tescem na Hradubické).           Lída
Mráz, 21.4.2017
Kuky, že vy v těch Svobodných Dvorech máte nějakou chráněnou polohu? U nás ve Farářství je vždycky hůř - ořechy černé, třešně hnědé, švestky, ryngle, broskve, meruňky, muchovník vypadají ožehnuté, maliny povadlé, hrušky a pozdní švestka snad... celý příspěvek >
Kaktus žloutne a hnije - měkké špičky, 21.4.2017
Neotevřel jste na něj v mrazu okno? 'mohl namrznout. Jinak kaktusy potřebují co nejvíce světla a od cca konce září do poloviny května vůbec nezalévat, ani pokud je máte v pokojové teplotě. Sice se trochu smrsknou, ale po první pořádné zálivce v... celý příspěvek >
Pomrazová opatření, 21.4.2017
Vitality komplex - postřik nebo zálivka.           Lída
Kde najdu červenou vrbu?, 21.4.2017
Roste podle vody, podhůří i nížiny...
Mráz, 20.4.2017
HK - na okně v kuchyni cca ve 2 metrech mám -1°,5°C, na zahrádce za městem bývá zhruba o 2 stupně méně. Norové pro nás měli -4°C... A u země (růže a ostatní - sice přikryté - ale?) bude podstatně víc ...Lída
Zkrácení terminálu třešně na podzim výsadby, 20.4.2017
Jestli máte jen prut, tak tomu se říká "špičák" (terminál se říká výhonu, který v korunce stromku tvoří pokračování kmínku). Odměřte si od země požadovanou výšku kmínku (polokmen 120-150 cm), připočtěte 6 pupenů na založení korunky a nad tím... celý příspěvek >
Clematis shora dolu, 19.4.2017
Spíš bude mít tendenci pořád lézt vzhůru a tak se konce budou točit nahoru. Mám u oblouku akébii a dolů přepadne jen váhou, pak zas směřuje vzhůru... Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika