Příspěvky uživatele - 248.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody - hniloba?, 4.4.2017
Kdy jste sázel? Stihly do zimy zakořenit? Dávám na zimu mezi řádky jahod vrstvičku kompostu, trochu je to chrání. Přežily mi všechny, nově sázené (druhá polovina srpna) i starší.           Lída
Blýskalka, 4.4.2017
Moje zkušenosti jsou špatné. Přes zimní přikrytí chvojím a netkankou přežila dvě zimy, třetí už nerozdýchala.           Lída
Sháním bledule, 3.4.2017
Na podzim zkuste Lukonbulbs, Lukon Glads ...
Černý rybíz choroba, 3.4.2017
Docela by mne to zajímalo - přesně tohle jsem kdysi měla na clematisu - a nikdo mi nedokázal říct, čím to je. Další rok měl listy normální, takže jsem usoudila na nějaký prvek -  nadbytek,... celý příspěvek >
Suchá zídka - čím vyplnit mezery?, 2.4.2017
Tak to vám neporadím, rostliny vč.netřesků a rozchodníků se rozrůstají kam chtějí a nedají si říct, že mají růst jen po spárách a placatě.             Lída.
Suchá zídka - čím vyplnit mezery?, 2.4.2017
ps - podívejte se na fotky na netu... Ale je mi divné, že tu zídku již máte hotovou a bez rostlin, většinou se suché zídky osazují rostlinami již při stavbě, lépe se sází. Jinak je dobré pro lepší udržení zeminy na kořenech dát kořenový bal do kousku... celý příspěvek >
Suchá zídka - čím vyplnit mezery?, 2.4.2017
Většina skalniček  ...
Plané růže - kde je koupit?, 2.4.2017 Obsahuje fotku
Mohu potvrdit vzrůstnost, u mne pokryla dožívající starou ryngli a některé výhony už začínají šplhat na ořešák. Ale v době květu je to bílý vodopád...  Lída
Totálne neškodný herbicíd, 2.4.2017
Nevěřím, četla jsem dost opačných stanovisek z výzkumů v USA. Ono Monsato má dlouhé prsty...          Lída
Zamrzla aukuba a cezmina ostrolista, 1.4.2017
Beny - ohledně vonokvětky - pokud můžete, vsaďte ji raději dřív, než na podzim. U mne poprvé na podzim sázená přes ochranu nepřežila zimu, až druhá (sice koupená na podzim, ale přezimovaná v chladu doma) sázená koncem jara do zimy pořádně zakořenila... celý příspěvek >
Hledám nepíchající jehličnan na věnce, 1.4.2017
Jedle nepíchá. Jinak by už vám z jehličnanů zbyly snad jen tůje apod. nebo ginkgo, to nepíchá určitě . Nebo také lze použít buxus, vypadá na věncích pěkně, ale není to požadovaný jehličnan.          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika