Příspěvky uživatele - 235.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Moj sklenik z CD profilov, 3.10.2015
Ty profily nejsou žárově zinkované, ale jen galvanicky   je tedy  nutné kvalitně  natřít   před montáží  polykarb.  jinak Vám  to bude  reznout. 
Podzimní pěstování okurek, 4.9.2015
Ze semen  na začátku srpna ==  první okurky na  začátku září.   Já třeba  letos sázel  asi 20.8.  salátovky, ale mám   skleník ze  silného polykarbonátu  a  ... celý příspěvek >
Nejchutnější okurky hadovky, 31.5.2015
Loni jsem  susestar sel    asi 25.7 do  skleníku první  okurky byly  už za  cca 35  dní.  Bohužel   za 14 dní  přišla plíseň   a než  jsem   postříklal... celý příspěvek >
Okurka hadovka - odrůdy, 31.5.2015
Dobrý den,   pěstuji   Hadovky SEMO  Superstrar F1 je  to velmi výnosný  hybrid do  skleníku okurky jsou chutné , ale je  citlivý,   jak na  plíseň  tak na  čerň ... celý příspěvek >
Zaštipování okurek - rada pro začátečníka, 31.5.2015
No já  to dělám  tak,  že okurce  nechám hlavní  výhod a  asi ještě  3-4 další  výhody,  ty vyvazuji a rostou  až ke střeše skleníku.   Za každým  listem máte  u okurky  ... celý příspěvek >
Nejchutnější okurky hadovky, 31.5.2015
Superstar je  vynikající a  roubovat jí  nemusíte,  ale   je citlivá   plísni a  černi okurkové, snažím se najít  něco odolnějšího.
Preventivní postřik proti strupovitosti a rzi, 15.2.2015
Já mám  u melodie  stejný problém, hnědnou listy,  jabka jsou  malá s stromek špatně   neroste.
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 11.2.2015
Jak už  jsem říkal  koupit   třeba jaderničku  moravskou na  semenáčích.  čtvrtkmeny nebo  polokmeny,  záleží co  chcete.  A pak  to přeroubujte.   Třeba na  Orion ... celý příspěvek >
Golden Delicious, 11.2.2015
Kromě těch  housenek, které postříkáte   takové puntíkaté  a   malé plody  to je  nedostatkem vápníku.  Já to také měl ,  chce to  povápnit a  zmizí to.  Goldel je  obecně... celý příspěvek >
Jakou odrudu do nadmořské výšky 650 metru?, 10.2.2015
Jenom bych chtěl říct  k těm  podnožím.  Hodně záleží na půdě ,  v mizerné  půdě neroste  ani A2  dobře.  Já tady  mám jíl.   Ten rozdíl  mezi semenáči  a ostatními  podnožemi... celý příspěvek >
Rezistentní odrůdy rajčat 2015, 25.1.2015
Bydlím ve střední poloze, takže na venkovní pěstování rajčat můžu zapomenout. Běžná rajčata typu Start ve skleníku trpí plísněmi a i když je stříkáte, tak to jen oddálíte. Pokud to vezmu cenově, pak pokud nepotřebuji postřik tak se mi vyšší cena... celý příspěvek >
Rezistentní odrůdy rajčat 2015, 25.1.2015
Dobrý den,  prosím máte  zkušenosti s tím obchodem?   Máte negativní zkušenost? 
Rezistentní odrůdy rajčat 2015, 24.1.2015
Po zkušenostech s produkty  firmy Kliepenkerl, (philovita)  jsem se  rozhodl že  už   bežná rajčata pěstovat nechci.  Ve skleníku  fakticky nevíte co  je plíseň  a lze  je pěstovat  v... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 31.12.2014
Velmi zajímavé,  děkuji.   Máte proti  ploše skleníku  velkou plochu   jižní stěny ,  jak říká  kolega solární  skleník.   Kdybych měl  2x vyšší   jižní stěnu  než... celý příspěvek >
Provoz vytápěného skleníku, 31.12.2014
Já mám  skleníky dva   jeden je  normální skleněný  z 80 tých let,  jen pár  sklel bylo nahrazeno polykarbonátem.  Není moc těsný  a nemá  zateplené základy,  tam už  je dávno ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika