Příspěvky uživatele - 235.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké podnože do těžkých půd?, 22.9.2014
Ještě bych rád dodal následující, pokud máte takový pozemek. tj. vlhko s vysokou hladinou spodní vody, pak většina lidí sází stromy poctivě tj. vykope hlubokou jámu a dá do ní dostatek kompostu - ať se má strom dobře. Pánové, ... celý příspěvek >
Jaké podnože do těžkých půd?, 21.9.2014
stromky na M7 přežijí i zamokřenou půdu, ale získáte jen malé stromky.
Jaké podnože do těžkých půd?, 21.9.2014
typické pro MM106, pokud máte špatný pozemek, pak na M podnože zapomeňte. A2- semenáč
Výsadba podnož myrobalán, 18.9.2014
Chtěl bych k tomu dodat jen to, že můj děda vsadil hluboko zákrsek sudetské renety někdy před více než 50 lety. Výsledkem byl strom s průměrem koruny cca 20 metrů a výškou kmene asi metr. Průměr kmene byl něco pod půl metru. Jinými... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 21.8.2014
Philovita F1 je velmi odolná  plísni ne  na 100%, ale ve  skleníku   na ní  plíseň    nejde,  příčemž rajčata  pěstované vedle  jsou i přes chemický  postřik   už... celý příspěvek >
Půda ve skleníku, 21.8.2014
Vyvážení země  ze skleníku  a její  navážení je  často doporučováno.  Po 25  letech    mohu potvrdit, že vyvážení  země není  až tak  důležité neboť  jsem to  nikdy... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 19.8.2014
Dobrý den,  ono   to vypadá  zajímavě, ale bohužel  to fungovat  nebude, protože sudy   mají moc  malý povrch   na to,  aby předaly  energii vody   do vzduchu  v... celý příspěvek >
Skleník od firmy VP skleníky, 19.8.2014
Ne také  jsem se toho bál,  dal jsem 10mm  polykarbonát    do skleníku z T  profilů místo  prasklých skle  před rokem   a    vše je  OK. 
Solarni odpuzovac krtku, 19.6.2014
Moje zkušenosti jsou následující, měl jsem původní plašič hryzců krtků a nevím čeho všeho cca 10 let. Krtek ryl vesele dál, ale v průměru méně a dál od plašiče. myslel jsem, že je ten plašič k ničemu, jenže když plašič přestal ... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 12.6.2014
Philovita: Letos jsem začal pěstovat rajčata Philovita ve skleníku. Zasázel jsem rajčata moc hustě na konci února. Vzhledem k časnému začátku pěstování mám už na všech rajčatech plíseň, snažím se držet noční teploty nad 16°C... celý příspěvek >
Šarka švestek, 6.5.2014
Nesmíte házet GMO do jednoho pytle, klasické šlechtění a GMO je v podstatě to samé, jediný rozdíl je v technice dosažení výsledku - náhodné mutace verzus cílená manipulace. Legislativa ať je jakákoli nemá s GMO jako technologií nic... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 3.5.2014
Ono to není je půdě, ale o vlhkosti, mě tady naprší 2x tolik srážek než Vám, MM106 zničí vcelku spolehlivě krčková hniloba. Ostatní podnože typu buď nerostou vůbec nebo špatně. Bydlí tady hryzec atd. Semenáč nebo A2 ostatní... celý příspěvek >
Odrůda jabloně do vyšších poloh, 3.5.2014
Dobrý den, Ve vyšších polohách jsou problémy s podnožemi, protože nic z podnoží M vám zde asi neporoste. musíte mít A2 nebo lépe semenáč, růst se řídí hnojením. Semnáče mají menší potřebu hnojiva a jsou obecně lepší. Nevýhoda... celý příspěvek >
Jabloně a jiné do vysokých poloh, 27.4.2014
Bydlím zhruba ve stejné nadmořské výšce a ke stromkům mohu říct následující, tam kde v nížině vyroste zákrsek mě vyroste tak vřeteno, kde vyroste polokmen mě tak větší zákrsek. M7 po 17 letech při nejdříve horším hnojení ... celý příspěvek >
60 let stará jabloň - určení odrůdy, 26.4.2014
60 let? Já mám doma jabloň z 19 století, její stáří neznám, v roce 1930 to byl již dospělý strom. Stejně je na tom hrušeň. Zdravotní stav hrušky je přímo skvělý je asi 8 metrů vysoká a už asi 50 let fakticky zababčená. ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika