Příspěvky uživatele - 235.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Podnož P 14, 24.4.2014
Použijte MM106 nebo rovnou A2
Semenáč - dobrá volba, nebo ne?, 24.4.2014
Mám velmi špatný zastíněný mokrý pozemek u lesa cca 550 metrů nad mořem. Pokud chcete pěstovat stromy na takových místech je nutno zejména, používat odolné odrůdy, silně rostoucí podnože a hnojit - NPK. Z podnoží doporučuji A2 ... celý příspěvek >
Skleník od firmy VP skleníky, 2.3.2014
Mám skleník VP, s 16 mm polykarbonátem, měl jsem sjednanou montáž, takže v tom Vám nepomohu, ale nebyl žádný zádrhel. Výhody skleníku VP jsou zejména možnost volby zasklení - od skla, 2 skla, od 4mm do 16 mm polykarbonátu. ... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 24.2.2014 Obsahuje fotku
Jen pro zajímavost, tady je aktuální foto. Venkovní teplota je -3°C a ve skleníku mám díky zemnímu výměníku 8°C. Samozřejmě tomu pomáhá i současné počasí. Nouzové topení mám nastaveno na 6°C. Samozřejmě teď je energie v zemi ... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 23.2.2014 Obsahuje fotku
Já jsem dneska sázel rajčata a papriky do skleníku. Jsem sice střední poloha, ale počasí na to je. Před den jsou už teploty optimální v noci pomůže akumulace a jako zálohu mám el. 2kW fukar. Skleník mám ze silného polykarbonátu... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 18.2.2014
Většina levných skleníků má problémy s těsností. Na druhou stranu větší těsný skleník (3x6) se silným polykarbonátem můžete pořídit za cenu přinejmenším 50 tisíc. V takovém můžete za určitých podmínek pěstovat za minimálních ... celý příspěvek >
Svícení při pěstování sadby, 15.2.2014
Ještě poznámka na závěr. Když už jsem rozpoutal tuto diskusi schválně jsem koupil osram flora a porovnal jí s levnou 865. Co se týče paprik, pak u těch jsou rozdíly minimální, ale rajčata prosperují o trochu lépe pod florou. ... celý příspěvek >
Skleník ze skla nebo polykarbonátu?, 12.2.2014
Ano máte pravdu pokud si ovšem chcete / můžete tolik investovat. Polykarbonát má mnohem vyšší tepelnou propustnost do skleníku což ve výsledku na jaře vede k tomu, že máte v pol. skleníku větší teplo než ve skleníku s 2 skly. ... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 7.2.2014
Je tady celé fórum o svícení rostlinám, které jsem založil.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 7.2.2014
1 ks 36W zářivky na 30 rostlin cca barevný odstín 865, 965 nebo Flora. Pokud mohu porovnat, pak mezi levnou 865 a drahou florou pak rajčata lépe rostou pod florou. Na duhou stranu levná zářivka 865 proti ničemu je propastný ... celý příspěvek >
Vytápění skleníku, 4.2.2014
Zapuštěné skleníky mají 3 velké nevýhody 1) špatné větrání - nahoře zima dole teplo. vede k rozvoji houbových chorob 2) méně světla - negativně působí na zdraví rostlin 3) problém se spodní vodou a odvodněním... celý příspěvek >
Skleník od firmy VP skleníky, 4.2.2014
Mám skleník  V&P,  co chcete  vědět?
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 30.1.2014
Dobrý den, nemám zkušenost se salátem, nicméně salát potřebuje delší den, nároky na světlo přibližně stejné jako rajče, ale svítit je třeba alespoň 14 hodin denně. (14-16). Orientační výpočet intezity osvětlení se provádí... celý příspěvek >
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 29.1.2014 Obsahuje fotku
Ok posílám foto z 19.1. Jak vidíte pod zářivku se vejde 33 rostlin. Je výhodné papriky podkládat - nedělal jsem to.
Jak docílit aby sazenice paprik byla silná a zdravá, 29.1.2014
Takhle se to nedá říct, nad vrcholy rostlin ANO, na srovnávací rovině (parapetu) jsou hodnoty nižší. Nicméně já používám 20 let stará zářivková tělesa s nekrytými trubicemi, které jsem získal darem. Pokud byste si koupit ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika