Příspěvky uživatele - 234.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez ovocných stromů, 23.4.2018 Obsahuje fotku
Na fotkách sú stromčeky zasadené na jeseň 2017, iba jeden bol sadený na jeseň 2016. Na každej fotke je meno odrody, podpník a termín výsadby. Odroda I 18/1 (Topaz x Elstar) na M25 pekne vyrašila v celom priebehu budúcich kostrových konárov a... celý příspěvek >
Elena, 22.4.2018
Co myslíte, nechat rouby jen se třemi očky nebo můžou být delší - do 6 oček Na roubech nechajte 3-4 očka. 6 očiek je veľa. Michal
Zpustlý sad, 20.2.2018
Mikeš13: Tá neznáma odroda podobná Coxovej pravdepodobne Coxova reneta nebude. Nepíšete v ktorom mesiaci roka Ste plody fotili ani dokedy vydržali, u mňa má ale Coxova iný tvar - je viac plocho guľovitá, plody na Vašej fotke sú vyššie. Na foto 1,2 sú... celý příspěvek >
Dolná Strehová, 8.2.2018 Obsahuje fotku
Síce ex post, ale pridávam na fotkách program tohto seminára. Viaceré veľmi zaujímavé prednášky... Mňa by bola zaujímala najmä tá z 31.1. o 9,15 hod. IH
Hádanka, 8.1.2018
Kuky: Nie. Pridám ďalšie indície: Tie 2 staré odrody sú pôvodom zámorské. Tie 2 nové sú pôvodom české. A ešte: mená 3 odrôd tu už v tipoch padli, ale v nesprávnom poradí (okrem tipu dr.Vysloužila a V., ktorí jednu odrodu označili správne - a týmto... celý příspěvek >
Hádanka, 8.1.2018
V.: Jeden tip súhlasí, ostatné nie. IH
Hádanka, 8.1.2018
Bumblebee A.b.: Nesedí ani jedno. IH
Veľtrh hrušiek, 18.11.2017
Len poznámka k tej Halyomorphe: s tzv. nepôvodnými alebo inváznymi škodcami z ríše hmyzu sa v najbližších rokoch zrejme budeme stretávať častejšie, či sa nám to páči alebo nie. Ich šírenie je sčasti dôsledkom prirodzenej biodiverzity v rámci... celý příspěvek >
Admirál, 30.9.2017 Obsahuje fotku
Je férové "pochváliť" sa aj neúspechmi, tie k záhradkárčeniu neoddeliteľne patria. Že v tom bude ale "namočený" (doslova...)môj obľúbený Admiral, to by ma veru nenapadlo. Po vytrvalých a výdatných dažďoch na jednom stromku popraskalo asi 50% plodov... celý příspěvek >
Pocta Rubinole, 30.9.2017
Rubinola vo výstavnej kondícii (foto). Ak má Rubinola v korune stromu dostatočný prístup k slnečným lúčom a zapadnú do seba aj ďalšie okolnosti (niektoré - bohužiaľ - ovplyvniť nedokážeme), vyfarbí sa do takej nádhery, že jej ťažko môže konkurovať čo... celý příspěvek >
Foto M9 a MM106, 30.9.2017 Obsahuje fotku
82.200: Tu je zopár fotiek stromkov rôznych odrôd na rôznych podpníkoch a rôzneho veku. Na každej fotke je uvedené v skratke: odroda-podpník-vek-výška stromu v metroch (v čase fotenia). Treba si ale uvedomiť, že do toho aký vysoký strom na tom-ktorom... celý příspěvek >
Topaz nepřekonaný, 14.8.2017
234.254: Mne sa podpník M9 pri pestovaní Topazu neosvedčil. Konkrétne o tom píšem v mojom príspevku z 13.3.2016 na tomto vlákne, takže to nebudem opakovať. Teraz mám Topaz na A2-ke a zatiaľ je to paráda. S tou M9-ou je to ale len moja skúsenosť,... celý příspěvek >
Špendlíky, 14.8.2017
Zdravím pán Fiala. Mojzesovo je 10km od nás (Šurany), takže pozdravte krajana- záhradkára.A spýtajte sa ho či vie kde sa nachádza Ezdeg 😉 (u nás sa ešte stále obce nazývajú starými maďarskými názvami ešte z čias Uhorska, toto je maďarský... celý příspěvek >
Jakou řetězovou pilu pro manžela?, 1.8.2017
Pani Irenka, dovolím si malé glosovanie na záver. Z Vašich príspevkov je jasne vidno že svojho manžela máte aj po rokoch (predpokladám že nie Ste dvadsiatnici) rada, a zrejme to platí aj naopak. Vaša snaha spraviť mu darčekom radosť je veľmi... celý příspěvek >
Aký olej M2T alebo Stihl (resp. iný) do agzatu po GO, 17.3.2017
Výrobca motora asi najlepšie vie, prečo a aký poker oleja predpísal. Rozhodne by som sa aj pri použití moderných ojejov držal toho, čo predpisuje výrobca motora
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika