Příspěvky uživatele - 118.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hodnocení vari, 12.2.2014
U Hondy lankem plynu neovládáte přímo klapku karburátoru, ale pružinu, která působí na páku regulátoru. Pružina má volný chod, proto to zpoždění otáček za páčkou plynu. Mám motor GCV 160 a má už asi 7500 MH a šlape jako hodinky. V létě rotavátor,... celý příspěvek >
Zaběh motoru vari po go motoru, 11.2.2014
Ještě doplním. Jezdit na střední otáčky - nevytáčet zbytečně k maximu, ale nejezdit na nízké otáčky. Nezatěžovat na maximum. Pozor na přehřátí. Po asi 30 hod. už nic nebrání max. využití.
Nefunguje vysokotlaký čistič karcher, 8.1.2014
Tlakový spínač mě stál asi 1000,-Kč včetně vyčištění celé myčky. Ale už je to asi 4 roky.
Nefunguje vysokotlaký čistič karcher, 24.12.2013
Měl jsem stejnou závadu a byl to tlakový spínač. Ale překvapilo mě, kolik bylo v trysce usazenin vodního kamene, přestože jej provozuji jen na studenou vodu.
Zjištění otáček motoru, 5.11.2013
Ještě jednu poznámku. U měření otáček zahradní techniky není třeba rozlišovat 2T a 4T motory. Oba dávají jiskru při každé otáčce. Jen u 4T každá druhá nezapaluje směs, protože je u konce výfuku, před začátkem sání.
Zjištění otáček motoru, 5.10.2013
Ten od Vari už mám hezkou řádku let a je spolehlivý. Stačí jej přiložit ke kabelu nebo svíčce.
Stále spínanie vysokotlakoveho čističa Gude, 16.6.2013
Jen doplním. V trysce nemusí být žádné smetí. Za provozu se v trysce usazuje vodní kámen, ikdyž stříkáte jen studenou vodou. Vzhledem k tomu, že je to postupný dlouhodobý jev, tak ani nepozorujete, že pomalu klesá množství vody z trysky. Opatrně při... celý příspěvek >
Dotaz k sekacce s motorem honda GCV135, 4.5.2013
Do GCV dávám tak 0,35 l oleje, těsně pod MAX na rysce. Do žádného z motorů jsem nikdy nedostal předepsané množství. Šroub má normální pravotočivý závit.
Křovinořez dolmar ms 340 výběr struny, 1.5.2013
Už několik let používám kroucenou modrou (značku nevím) 3mm strunu. Neláme se, jen se pozvolna opotřebovává. Je daleko lepší, než původní.
Motor, 25.2.2013
3 měsíce starý benzín je problém, ale ne zase takový, aby to neškytlo. Do motoru nejde benzín (suchá svíčka), takže buď karburátor nedávkuje nebo motor nasává odjinud vzduch. Bez servisních znalostí to asi opravdu neopravíte, obzvlášť pokud byl... celý příspěvek >
Motor Briggs stratton - problém se startováním, 14.2.2013
Čemu říkáte studený? Jestli je venku v mrazu a máte tam olej SEA 30, tak to startér neroztočí ani náhodou. Pokud má motor odlehčovací zařízení při startu, tak nefunguje.
Narovnani noze u sekacky, 24.12.2012
Mě se kdysi na elektrické sekačce při nárazu na beton protlačily upevňovací šrouby motoru v šasi na jedné straně. Čili se nahnul motor s nožem v šasi a sekačka také dělala pruhy.
Sněžná fréza, 2.12.2012
Stigy bych se nebál. Mám podobnou již 7 let a nebýt čínské svíčky, tak neměla poruchu. Dělám s ní asi 130 m2 a když napadne více sněhu, tak dalších asi 200 m2 sousedům. Bere i led a jede i do schodů.
Vari/Tera seklá redukce v kole, 14.9.2012
Podobný problém jsem měl s Ponny IIa. Zavinil jsem to sám, tím, že jsem po opravě čepu nasadil obráceně závlačku. Pak ta ostrá hrana dopředu neměla smysl. Rozdělejte náboj a podívejte se, jak orientovat čep.
Drvič záhradného odpadu, 18.8.2012
Drtič má nožovou hlavu a hodí se spíše na kompostování, protože dělá drobný materiál. Štěpkovač má hlavu válcovou a jeho produkt se hodí lépe na topení, protože je několikanásobně větší. V kompostu se rozkládá několok let. Nemám ani jeden z vámi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika