Příspěvky uživatele - 118.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Manželka poničila napoprvé sekačku, 18.8.2012
Také jsem svojí kamarádce před lety prodal sekačku po opravě motoru za 1.100 Kč. Je mojí kamarádkou dodnes, tak asi sekačka stále funguje. K vaší otázce. Nedoporučuji tuto sekačku opravovat. Oprava motoru bude velmi drahá a ten bude mít daleko... celý příspěvek >
Kryt ventilů, 11.8.2012
V nouzi stačí trovhu silnější papír, ale nesmí být víko zdeformované. Já používám tmel. Může být jakýkoliv, který odolává olejům a teplotám asi 200°C. Nedávat lepící tmel, obtížně se potom víko sundává.
Rozdíl mezi olejem SAE30 SF a SG či SJ, 6.8.2012
"S" je označení olejů pro benzínový motor ("C" nafta). Další písmeno značí odolnost proti tlaku. Čím dál v abecedě, tím lepší. SG je lepší než SF. SF je horší než SJ. Ale je zbytečně drahé, používat oleje SJ, doporučuje-li výrobce SG. Sám sice... celý příspěvek >
Automatické zastřihování struny na křovinořezu, 6.8.2012
Stejně tak můžete přijít o kryt, pokud použijete strunu většího průměru (bývá tvrdší).
Foukač, 2.8.2012
Mám zkušenost jen s elektrickým foukačem 2,4kW a motorovým Hitachi 0,84kW. Motorový, ikdyž se to podle výkonu nezdá, je nepoměrně výkonější ve foukání i vysávání. Už jenom tím, že má volnoběžné otáčky 3.000 a elektrický maximální 2800. Proto nelze... celý příspěvek >
Foukač, 1.8.2012
Prach z podlahy ve velké hale? A kam ho budete foukat? Když ho potřebujete dostat pryč, není lepší vysavač?
Problem s Dolmar 340, 30.7.2012
Zachovejte chladnou hlavu a poslechněte pana J.S. Dolmar 340 už mám několik let a zpočátku mě dělal to, co vám. Z výroby je nastaven na vyšší volnoběžné otáčky s chudší směsí. Jakmile sundáte volnoběh, projeví se chudší směs a motor po přidání plynu... celý příspěvek >
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 28.7.2012
Než koupíte zapalování, zkontrolujte zda není ucpané víko na nádrži. Na jednom motoru na minikrosové motorce jsem měl ucpaný uzavírací ventil benzínu kouskem gumičky a také po zahřátí (spotřebování benzínu v karburátoru) nešel do výkonu. Jeden motor... celý příspěvek >
Sekačka - po zahřátí kolísají otáčky, 27.7.2012
Zkuste babskou radu. Když se sníží výkon, povolte víčko na nádrži. Když už se budete dívat do nádrže, zkontrolujte sací sítko. Kdy byly naposledy seřizovány ventily? Je mezi karburátorem a motorem pořádné těsnění?
Existuje něco jako, 25.7.2012
Takových obrub mám asi 80 m. Kostky, betonové obrubníky kolem zámkové dlažby. Vše dělám strunovkou. Jedu malou částí struny lehce po okraji obruby tak, aby struna házela trávu na trávník, který potom poseču. Vedle toho mám asi 60 m drážky mezi trávou... celý příspěvek >
Existuje něco jako , 24.7.2012
Pro pořádek je třeba rozlišit dvě činnosti kolem žlábků. 1) tvorbu žlábku - buď ručně nebo strojem s ocelovým kotoučem. To bývá jednorázová akce. 2) údržbu žlábku - tam skutečně stačí strunovka s naklápěcí hlavou. Stačí 1x za 14 dnů projet po... celý příspěvek >
Motorová sekačka na 400m2 trávníku, 11.6.2012
Sekám asi 800 m2 a mám sekačku se záběrem 51 cm. Je tak akorát na hraně velikostí. Rozuměj velká a těžká. Od elektrických jsem upustil, protože manipulace s kabelem mezi ostrůvky všelijak zakulacenými, keři, stromky a květinami je nepraktická. Bral... celý příspěvek >
Existuje něco jako "obrubníkovač"?, 12.5.2012
Možná vás potěším jednodušším řešením. Když mně manželka vnutila kulatý rýč se slovy odedneška to děláš ty, přišel jsem na jednoduché řešení. Na začištění jednou vytvořené drážky používám strunovou sekačku s otočnou hlavou. Hlavu strunovky otočím... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 27.4.2012
Jen na okraj k benzínu. Benzín starý 10 let má určitě blíž k benzínu, než dnes čerstvě koupený. Starý bude mít jen nižší oktanové číslo. V současné době se musí do pohonných hmot přidávat biosložka v množství 5% v průměru za rok (platilo vloni).... celý příspěvek >
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 26.4.2012
Benzín si dnes uchová svoji kvalitu jen asi 30 dní. Potom se z něj postupně uvolňuje biosložka, která ucpává drobné otvory v karburátoru. Bez přidání stabilizátoru paliva stroj neskladujte s benzínem. Houpání motoru ve většině případů způsobuje... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika