Příspěvky uživatele - 118.192

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová sekačka nejde nastartovat, 25.4.2012
Málo informací na radu. Co je to za motor, byl přes zimu v karburátoru benzin? Ve svislé poloze s ventily dole nebo nahoře, karburátor dole? Není po výměně oleje moc?
Vari - manuály, 25.4.2012
PP 90H jsem na podzim viděl na Slovnaftu. Ale klidně kupte kterýkoliv s jakostí GL 5. Rozdíl v ceně už není tak velký.
Motor BS 625 series vs. BS 575 EX Ready start na sekačce Stiga, 16.4.2012
Nebál bych se toho. Mám sekačku s motorem Honda GCV 160 a ta může mít asi 4-4,5 HP (5,5 HP/3600 ot.) a se záběrem 51 cm si poradí i ve trávě vysoké 15 cm i s mulčováním mokré trávy. Vím, že je hloupost mulčovat vysokou trávu, uvádím to kvůli... celý příspěvek >
Kultivator na travnik, 1.3.2012
Napřed si ujasněme pojmy. Rotavátor je to, co má zahnuté lopatky a rotačním pohybem rozrušuje zeminu do hloubky asi 20 cm. Při pomalém a opakovaném pojezdu ji rozdrobí. Vertikutátor prořezává travní drn do hloubky jen několika mm k jeho... celý příspěvek >
Co použít na srovnání zahrady? Je hrbolatá, 29.2.2012
Vloni jsem dělal asi 900 m2 kvůli založení nového trávníku. Rotavátorem Pony IIa od Vari. Napřed jsem pluhem sejmul asi 2-3 cm travního drnu (celý den), potom rotavátorem rozrušit a srovnat radlicí, dodělat hráběmi (druhý den) a nakonec zasít trávu.... celý příspěvek >
Závada na Vari Honda GXV 160, 26.11.2011
Připojuji se k reakci nahoře. Zpět do servisu, nedobře udělali svoji práci. Motor střílí do výfuku při prudkém ubrání plynu, když má velmi bohatou směs (a zároveň neběží pravidelně se zapnutým sytičem při startu). Takže ochudit směs nebo seřídit... celý příspěvek >
Výběr vysavače na listí, 8.11.2011
Kamínků se bát nemusíte, ty vysavač nenasaje až k vrtuli. Vysavače v této cenové relaci mívají poměrně vysoký příkon (až 2,4 kW) a spíše odchází dráty. Nečekejte od něj obrovský výkon a především nesmrtelnost. Vrtuli ničí nasáté dřevo a mokrá kůra... celý příspěvek >
Rozdiel v olejoch, 4.11.2011
C3 není výkonější olej než A3. Je určen jen pro jiné motory. C je pro motory osazené filtrem DPF (Disel Particulate Filter). A= benzin, B= nafta a E= vysokovýkonný nafťák. Podle mých zkušeností klidně dejte olej Magnatec do frézy. Pro klid duše se... celý příspěvek >
Uskladnenie na zimu, 15.10.2011
Ano, skladovat zásadně bez benzínu. Nejen proto, že z něj zůstanou v karburátoru usazeniny, které jdou obtížně odstranit, ale za 6 měsíců byste s ním s velkou pravděpodobností poškodil motor.
Nastavenie karburatora honda gcv 160, 12.10.2011
U studeného motoru sací 0,15 a 0,2 výfukový, oba s tolerancí 0,04 mm.
Sekačka od Castelgarden, 23.9.2011
Mám od firmy Castelgarden sekačku asi 7 let s motorem Honda a dosud jsem na ni musel chytit. Mám větší typ a sekám asi 500m2 od března do listopadu 1-2x týdně.
Přerostlá tráva kolem domu, 3.9.2011
Mám nějakou německou el. strunovku (600W) a ta má vpředu prodlouženou horní část krytu ve tvaru trojúhelníku asi o 1/2 cm přes délku struny. Tu prodlouženou část opřu o kmen a objedu dokola. Zůstane jen toho 1/2 cm neposečeného. Za světla se můžu... celý příspěvek >
Zahradni traktor Vari Pony, 9.8.2011
Koupil jsem Pony IIA jako rotavátor, nápravu s koly, sněhovou radlici, bubnovou sekačku a pluh. Jako přívěs používám přívěs za osobní auto. Tahám asi 400 kg dřeva. Jenže... Bez závaží na trávě prokluzují kola a to jezdím jen do mírného kopce. Asi... celý příspěvek >
Cosi mi žere listy, 6.8.2011
Sice jsem nevěděl, jak se jmenují, ale spolehlivě je ničí Talstar. Mám jich vždy plné lilie.
Sekačka Hecht, 28.7.2011
Ale pánové! DoDo - dodělej doma snad už 20 let neplatí. Nebo že by se doba vrátila? Sice nemám sekačku Hecht, ale také by se mně nelíbilo, že tráva lítá, kam nemá. Mám již 7 let nějakou italskou a za tu dobu u řemene není žádná tráva.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika