Příspěvky uživatele - 19.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 29.9.2010 Obsahuje fotku
Ahojky Maruško, tak mám pro tebe ještě jednu fotku, právě dnes ráno vykvetlo poupě.Hezký den, Micuko.
Plíseň, 28.9.2010
Alenko, ještě k té plísni, pokud se Vám nechce do přesazování vyměňte vrchní část zeminy a vyčkejte, pokud to nepomůže, pak bych přesadila.Co se pokojovek týče, když je to potřeba přesadím i když není ta správná doba a nestalo se mi že bych kvůli... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 28.9.2010
Alenko, já mám pocit že si stejně pokvete kdy bude chtít, ten můj byl vloni plně rozkvetlý už začátkem prosince.Nedalo mi to a šla jsem se na něj ještě teď kouknout a vypadá dobře i když jsem na JM, noční teploty se už drží pod 10 st, zatím nejnižší... celý příspěvek >
Vánoční kaktus, 28.9.2010
Ahojky, mám kaktus na chráněném místě a tak zůstává venku, v loni jsem ho uklízela až koncem října, uvidím jak to bude letos.Hezký večer Micuko
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 24.9.2010 Obsahuje fotku
Hezký večer, v půlce července jsem dostala mladou rostlinku a ani jsem nedoufala, že by mohla ještě letos vykvést, ale stalo se a tady je, největší květ měl zatím 17cm.
Obrázky Clematisů, 12.9.2010 Obsahuje fotku
Právě kvete
Hnojiva a psi, 30.8.2010
Naše čubina i když má několik misek v zahradě a dvoře s čistou vodou, nejraději tu z podmisek "ochucenou" hnojivy.A to hnojím poctivě každý den, vypadají zdravě, květiny i pes.Hezký večer.
Obrázky Clematisů, 30.8.2010
Hezký den Kájo, to kdybych věděla.Měly to být dva Ville de Lyon a uprostřed Jackmanii, sama vidíte výsledek.
Obrázky Clematisů, 30.8.2010 Obsahuje fotku
Krásný! Pár se mi jich ještě vejde do zahrady a tak jsem se pokochala fotkama a už vím co budu shánět.Hezký den.
Pohlaví kotěte, 27.8.2010
Ani tříbarevnost neurčí na 100% že je to kočička.Zanedbatelné procento jsou i tříbarevní kocourci.Hezký den.
Co dělat po odkvětu orchideí, 22.8.2010
Tak to záleží jen na vás, já je nechávám, ať si klidně dál kvetou, možná těch poupat bude víc, a až odkvetou i ty tak teprve stříhám.Ale většinou se mi stává, že než poslední květy odpadnou z některho kolínka začne rašit nový výhon.Hezký večer... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny - přesazení, 21.8.2010
Mimmo děkuji. Péťo, tady trochu větší díky, takto jsem to potřebovala vysvětlit.Super, hlavně jste mě uklidnila, že je šance na přežití rostlin.Nedá se nic dělat úrodu asi jeden rok oželíme. Hezký den oběma, Micuko
Maliny, ostružiny - přesazení, 21.8.2010
Trochu jsem se upsala, Kanadskou borůvku + Kamčatskou Amur a Altaj.Micuko.
Maliny, ostružiny - přesazení, 21.8.2010
Mimmo, jen tak namátkou na co si vzpomenu, Navaho,Tayberry, Thornfre.Přesazení čeká také Klanosprašku Čínskou, Kustovnice,Kanadskou borůvku Amur a Altaj aj.Jsme z toho trochu nešťastní, hlavně maliny a ostružiny už začaly bohatě plodit.Zatím díky,... celý příspěvek >
Maliny, ostružiny - přesazení, 20.8.2010
Dobrý den, po vyměření pozemku jsme zjistili, že sousedův plot mení tam kde by měl být a tak musíme přesadit tříleté rostliny malin a ostružin, poradíte prosím kdy je nejvhodnější doba a jak moc setřihnout a pod.Předem moc děkuji Micuko
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika