Příspěvky uživatele - 19.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pohlaví kotěte, 16.8.2010
Dobrý den, pro "necvičené oko"je poznat pohlaví u kotěte po narození problém, přesně to budete vědět až po pěti týdnech od narození.
Pokojovka s krásnými květy, 16.8.2010
Hajank tipnu si Dipladenia?Hezký den.
Levandule a mulčovací kůra, 16.8.2010
Hezký den, mám levanduli na netkance s mulč.kůrou, tak i volně v záhonu a žádný rozdíl nevidím.
Poradíte prosím název kytičky?, 13.8.2010 Obsahuje fotku
Hajank, je to určitě ona, vzala jsem si na to i lupu, špatně vidím.Odpovídá tvar listů, květy i ty černý semínka.Přes den jsou květy zavřené a otvírá je se západem slunce a krásná je i brzo po ránu.
Poradíte prosím název kytičky?, 13.8.2010
Tak už jsem i přihlášená.Mirabilis laevis?
Poradíte prosím název kytičky?, 13.8.2010
Nevím, ale připomíná mi to nočenku.Jestli najdu lat.název vložím ho sem.Hezký večer Micuko.
Amarylis, 10.8.2010 Obsahuje fotku
Tak tady je ta moje fešanda.Hezký den Micuko.
Amarylis, 9.8.2010
...ale je krásná.Dnes mi taky jedna otevřela květy, je té vaší trochu podobná, ale ještě jsem nefotila.Hezký den.
Mravenci v bytě, 5.8.2010
Ahojky Ivo, už jsem to tady v nějaké diskusi psala, používám na mravence domečky Effekt, prodávají se v dorogerii Teta, dva ks asi za 70 kč.Postavím poblíž výskytu mravenců a víc si toho nevšímám, po pár dnech zmizí.Mám doma kočku a psa a tak žádné... celý příspěvek >
Curcuma, 31.7.2010
To je milé, děkuji za reakci.Mám takovýchto květináčů celkem pět, ale jen ten na fotce měl květ.Snad se mi podaří aspoň něco udržet do příštího jara.S teplotou mezi 10 - 15 st. nebude problém, snad jedině s tím dostatkem světla, květin je hodně, oken... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 28.7.2010
Pěkná džungle, moc se mi to líbíPřeji hezký večer, Micuko.
Prosím o radu - Durman, 23.7.2010 Obsahuje fotku
Ahojky, já si ho každoročně pěstuji ze semínek, stálému přesazování se vyhnete když mladé rostlinky hned zasadíte do velkého květníku, rozroste se.
Dilema, 20.7.2010
Jani, je to smutné, ale berte to tak, že už má klid a hlavně byla ušetřena dlouhého trápení.Smutno Vám bude hodně dlouho, náš první pes je už tři roky pryč a i když jsme si po čase vzali štěně, není dne abych si nevzpoměla.Jani vím jak vám asi je,... celý příspěvek >
Oleandr, 20.7.2010
Ahojky, stalo.Polovina výhonů lehlaJsou to ale mladé, nezdřevnatělé výhony.Oleandr byl vloni na jaře dost razantně seříznutý.Přidala jsem kolík vyvázala a kvete vesele dál.
Nevím, kdo to je, 20.7.2010
Tohle se mi objevilo na záhoně s mulč. kůrou.V těch vedrech to zmizelo, ale místo vypadalo jak spáleniště, kůra byla v tom místě černá, stačlo lehce zavadit a začal stoupat prach, ale tak jemný že to vypadalo jako kouř.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika