Příspěvky uživatele - 233.207

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký typ čerpadla?, 19.6.2011
To je zásadní rozdíl (použití kohoutku nebo odpojení ze sítě) mezi použitím samotného čerpadla a vodárny (vodárna je komplet čerpadla a ovládacího zařízení). Ovládací zařízení bývá nejčastěji realizované tlakovým spínačem. Používá se ale i... celý příspěvek >
Ožrané listy na vilínu, 19.6.2011
Listy se mě rozvinuly normálně, ale několik let nenarůstaly další větvičky. Spíše ještě některé uschly. V zimě měl pár květů. O loňského roku jsou přírůstky patrné, v zimě spousta květů a letos má mnoho nových větví. Od zimy jsou větve o 30 až 50 cm... celý příspěvek >
Chlazení piva, 19.6.2011
A to je zajímavá informace. Právě tlačení plynem testuji (3 sud). Nemohu nějak vyladit správný tlak (sud s lahví mám přímo pod stolem se zařízením). Bublinky v hadici pořád běhají a po krátké době se nejvyšší část hadičky zavzdušní. Zvažuji zakoupení... celý příspěvek >
Živý plot jako větrolam, 16.6.2011
Tak tam dejte tis (nejlépe sloupovou formu). Není nic lepšího (kromě pomalého růstu), ale zase spolehlivě obráží. Já zase tisy nerad...
Bazén bez chloru?, 16.6.2011
Když si seženete podrobné informce, zjistíte, že bez chlóru není ani ozon ani sůl (ta se rozkládá na chlor a další prvky a vzhledem k neřízeným řidicím jednotkám je tam chloru více, než u plováku s chlorovou tabletou).
Živý plot jako větrolam, 16.6.2011
Habro - bukoý plot mám na chatě na jižním svahu a mám problémy ho udržet na uzdě (cca 60 m). Jenom přes zimu je přes něho vidět. Mám ho na jižní straně pozemku skoro bez zalévání. Od západu jsem měl (a ještě mám), plot ze smrků (do 3 metrů), který... celý příspěvek >
Projekt závlahy, 16.6.2011
Já od nich beru většinu komponentů. Mají značkové zboží, které Gardenu překonává nejen v kvalitě, ale i v ceně. Mám od nich i programátor na 12 zón. Je to krásná stavebnice.
Živý plot jako větrolam, 15.6.2011
To chápu, také jsem je původně na zahradě nechtěl. Dnes už je mám ale, vzhledem k okolnostem, skoro po celém obvodu (cca 2000m2). A to před "panelákem" souseda mám T. plicata (+30 m), abych tu hrůzu časem neviděl... Mám ale několik dalších řad, takže... celý příspěvek >
Ožrané listy na vilínu, 15.6.2011
Slimáci mohu žrát úplně všechno. Mě vilín po zasazení seděl cca 5 let, než se vzpamatoval a rozjel růst. U mnoha dalších pěstitelů to bylo podobné. I tak je vhodné nechat vilínu kruh minimálně 4 až 5 metrů v průměru. On to časem dožene.
Živý plot jako větrolam, 15.6.2011
Trochu zvláštní diskuze, vzhledem ke zkušenostem. Mahonie fakt asi nemá cenu zkoušet, zejména jako větrolam, o výšce nemluvě. Pyracantha by možná podle katalogů byla dobrá, ale já osobně s ní mám ty nejhorší zkušenosti. Po osmi letech poctivého... celý příspěvek >
Slimáci, 12.6.2011
Přiznávám, že jsem podrobně nepřečetl předchozí příspěvky. Ve svém boji se slimáky jsem vsadil na přirozené zážitky z období totality. Začal jsem s posypem modrým granulátem po obvodu pozemku (cca 2000m2). Neprůstupná hrance - neprojdou!.(V té době... celý příspěvek >
Chlazení piva, 12.6.2011
Spouštění čehokoliv do studny je naprostý nesmysl. Jsem už dva roky příznivcem pivního chlazení Lindr, a nemá to chybu. Prvotní investice je trochu dražší, ale brzy se to vrátí. Teď zkouším tlačení inertním plynem, neb mě zmáhá vypít sud za šest... celý příspěvek >
Čistíme studnu, 9.6.2011
U ampulí jsou podrobné návody. Voda by měla být kompletně použitelná po třech dnech (tři dny po vlití do studny se nemá voda odebírat).
Čistíme studnu, 9.6.2011
Každá voda je povrchová (kromě některých spec. případů). Rozdělení na vrchní a spodní vodu si zavedli vrtaři, aby si zdůvodnili svoje dírky(a tvrdí, že od sebe dokáží vrstvy odizolovat, což je blbost). Záleží na tom, jak dlouho se voda v podzemí... celý příspěvek >
Komule úhyn, 7.6.2011
Vlhko nevadí, důležité je, jestli je tam v zimním období zadržovaná voda. Já mám většinu záhonů vyhloubených v nepropustném jílu (což teď řeším v souvislosti s problémy rododendronů). Dělám proto teď po letech různé meliorace nebo zvedám záhony nad... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika