Příspěvky uživatele - 141.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký keř nasadit do úplného stínu, 21.6.2010 Obsahuje fotku
Můžete tam zasadit také hortenzii latnatou a ta vám bude i kvést, protože kvete na novém dřevě a nyní jsou i barevné nejen bílé ale je lepší zkombinovat keře s některými trvalkami, například bohyšky, které mají různé barvy listů i různé velikosti... celý příspěvek >
Jaké letničky do stínu?, 15.2.2010 Obsahuje fotku
Begonie pěstuji již řadu let a je lepší než spěchat, raději počkat až se začnou probouzet a to poznáte, že se začnou tvořit v prohlubni očka a potom je dát třeba už do truhlíku ale jen je trochu zatlačit.Dávám je do místnosti asi s teplotou kolem... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 19.12.2009 Obsahuje fotku
Mám ráda všechny kytičky, ty doma i ty co nyní spí a také ne jenom co kvetou ale i ty ostatní.Zima je potřeba ale já již nyní co ještě pořádně nezačala se již těším na jaro a tak i jen pohled na kytky co mám mne potěší, a protože přes zimu jsou... celý příspěvek >
Presadenie hortenzie, 30.7.2009
Bohužel, já mám jiné zkušenosti.Zahradu máme asi ve výšce 360metrů nad mořem a hortenzie mě i sousedům skoro každý rok zmrznou a to je každý rok balím a různě přikrývám a za dobu co je mám a to bude jistě 7až8 let mi kvetly pouze jednou, záleží podle... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 17.4.2009
Co se týče velikosti zahrady je skutečně velká ale i tak velká zahrada se obejde bez mulčovací kůry, a potom tu kůru budete muset neustále doplňovat, protože jinak vám poroste plevel i v ní a jsou to skutečně zahrady pouze okrasné, protože píšete, že... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 16.4.2009 Obsahuje fotku
Tak já spíš fandím venkovským zahrádkám bez chodníčků a mulčovací kůry ale každý má svůj styl.jarka
co z toho vyroste?, 29.3.2009
Mohly by to být i konvalinky a to druhé určitě denivka.Jarka
co z toho vyroste?, 29.3.2009
To jsou narcisy.Jarka
konvalinky, 13.3.2009
Konvalinky mají listy až do podzimu tak se do trávníku asi moc hodit nebudou a ještě nezůstávají na jednom místě ale stěhují se, měla jsem je ve skalce a dost velký problém se jich zbavit, jinak rostou raději v polostínu a rostou v normální půdě... celý příspěvek >
Průsvitné letní jablko, 13.3.2009
Já jsem ho koupila v OBI na Proseku.Jarka
rododendron, 11.3.2009
Podle mne je potřeba ostřihat uschlé větvičky, to jsou ty bez listů, odhrnou asi pěti centimetrovou vrstvu zeminy a nahradit rašelinou s míchanou s hnojivem na rod. a rohovinou a pořádně prolít a to udělat již nyní.Ty pupeny jsou s květy a tak další... celý příspěvek >
Pod rododendrony oblázky nebo kůru, 12.2.2009
Nevím jak jste pane Pavle přišel na to, že drcená kůra je kyselá a skutečně existuje skupina azalek a rhododendronů, které snášejí i vápno v půdě.Podle mého názoru se kamínky na tyto rostliny vůbec nehodí a není to ani přirozené, nevím jak budete... celý příspěvek >
co poroste pod velkou borovicí?, 5.2.2009
Pod borovicí Vám nic neporoste a nebo jen po obvodu koruny kde možnost nějakého deště, jinak budete muset neustále zalévat, problém může být i při opadávání jehličí, které rostliny pod sebou dusí a tak nejlepším řešením bude nějaký posez a květiny v... celý příspěvek >
Kdy přesadit rychlené cibuloviny a ostatní vzimě prodávane rostliny (brambořík, primule atd.), 5.2.2009
Bramboříky, které se prodávají v zimě nejsou určeny k venkovnímu pěstování, cibuloviny se musí po odkětu nechat co nejdéle růst aby si vytvořily dost velké cibulky ,můžete je přesadit ještě v zimě do většího květináče a na jaře je... celý příspěvek >
špatný kompost - proč?, 26.8.2008
Podle mne sázet rostliny přímo do kompostu je blbost, protože kompost se přidává jako hnojivo do půdy a na odlehčení půdy a i když je dobře rozložený tak nemá v sobě plno živin, které jsou obsaženy v půdě a nebo má některých nadbytek a tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika