Příspěvky uživatele - 141.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tulipány z holandska, 7.5.2008
Dle mého názoru letos bylo dost velké vlhko a i když tulipány mají rády spíš vodu než sucho čeho je moc toho je příliš, také se mi objevily nějaké napadnuté plísní a tak jsem nelenila a hned jsem je vyrýpla a vyhodila.Byl jsem také v Holandsku na... celý příspěvek >
Trvalka do stínu, 6.5.2008
Do stínu můžete přidat také orlíčky aby tam také něco kvetlo a přes léto zasadit begonie, záleží na tom jestli je tam vlhčeji nebo sucho a větrno .Jarmila
Chemie na zahradě, 6.5.2008
Poslední dobou se nestačím divit jak se používání chemických prostředků na zahradách rozmáhá ale zároveň si kladu otázku jestlipak si všichni ti uživatelé uvědomují, že tím trpí i užiteční tvorové, protože jen málo přípravků je jen na určitý druh a... celý příspěvek >
Kdy s truhlíky ven?, 16.4.2008
Myslím si, že by jste mohla ještě chvíli počkat, protože když se zastaví v růstu tak to nějaký čas zase trvá než začnou růst a ty červené listy opadají a to nemusí mrznout stačí studený vítr, je také možnost je na den dávat ven na otužení a... celý příspěvek >
bledule - nekvetou, 14.4.2008
Mám také druh bledulí, které kvetou až v květnu.Tak počkejte možná máte také ty pozdní.Jarka
Třezalka rozložitá, 4.4.2008
Třezalku jsem si také koupila, protože má moc pěkné květenství ale nevěděla jsem, že za několik let se tak rozroste, že začne utlačovat rostliny které jsem měla zasázeny okolo a když jsem ji chtěla vykopat tak je to dost velký problém, protože... celý příspěvek >
zalévat cibuloviny?, 1.4.2008
Zálévat musíte každopádně, protože potřebujete aby u tulipánů i narcisů narostly také velké listy, nejenom květy a ty vám bez dostatku vláhy nenarostou a květy vám mohou dokonce i zaschnout, je také potřeba občas přihnojit.
Ladoňka - hyacinthoides, 3.2.2008
Nemá někdo zkušenosti s touto květinou,o jejích nárocích na pěstování a kde by se dala sehnat. Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika