Příspěvky uživatele - 44.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak laicky vyčistit karburátor miničtyřtaktu?, 17.7.2011
Měl jsem víc druhů, je to v podstatě na stejné bázi. Cena kolem 100,-Kč
Kolísání otáček motoru sekačky Honda HRG415, 17.7.2011
P. Stando, proč nedoporučujete výměnu karburátoru? To nechápu, Vy jej také čistíte, to jsem nečekal :))).
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Výborně se vypaluje výfuk na žhavém v kotli, ale právě záleží na povrchové úpravě, nesmí se to přehnat, jinak černá zmizí, nebo se povrchová úprava přepálí a změní barvu. Pro jistotu to zatím zkuste horkovzdušnou pistolí.
Tlumič výfuku křovinořezu, 15.7.2011
Je černý, nebo jakoby zinkový?
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 14.7.2011
Ten servis má větší význam, než předpokládáte, může to být i na výměnu celého karburátoru, nebo jiný větší problém. U těchto strojů se to moc neřeší a Vy se budete otravovat. Jinak se omlouvám, za nepřesnou informaci, neměl jsem možnost se na seznam... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 146 - výborná cena, 14.7.2011
Jestli je to na podobném principu, jako nízkoemisní  karburátor na motorech Mitsubishi, tak tento karburátor L trysku nemá. Ale musel bych to vidět. Zkuste nafotit karburátor po sundání filtru. Potom by se musela vyčistit tryska, kterou reguluje... celý příspěvek >
Stihl vs. Honda, 14.7.2011 Obsahuje fotku
Já jsem si bez problémů našel, že Honda 435 má výkon 1,2kW (nevím, kde jste na tom byl a motor GX 35 má i v návodu 1,2kW). Proti SOLU nic nemám, i když na něho dotaz nebyl, ale proč ne, mám výhrady proti zavádějícím a nepřesným informacem, které... celý příspěvek >
Koupání při zapnuté filtraci, 13.7.2011
Filtraci máme od bazénu asi 12 metrů v suterénu. Protože je potřeba vysávat a potom zase odpojit vysavač, což bylo s běžící filtrací nepraktické (ale jde to, jen se zavzdušní systém a chvíli jede bez tlaku), tak jsem mimo řídící jednotku zapojil... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 225R - karburátor, 11.7.2011
Měnili jehlový ventil? Motor, který už má nižší kompresi lid háže benzínovou směs do sání až na filtr.
Zdravi setrna udrzba vody v bazenu, 11.7.2011
Vodu, kterou pijete z řádu také dezinfikují a to ji pijete. V bazénu, při dodržení dávek dezinfekce a sprchování se před a po koupání je to zanedbatelné pro zdravé lidi. Alergici mají určitá omezení, např reakce na chlór. Já jsem se rozhodl po... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
Jak měříte otáčkoměrem Vari? Asi tak, že omotáte vysokonapěťový kabel ke svíčce drátkem otáčkoměru - u 1 válcového motoru.
Otáčkoměr, 10.7.2011
To je otázka, přepínací otáčkoměr přece slouží k měření 2t i 4t. Ať víte o čem je řeč tento je s drátkem, já používám bezdrátový.
Otáčkoměr, 10.7.2011
Uvidíte tam to, že 1 válec 4 takt s rozdělovačem změříte a potom přepnete a změříte třeba pilu, kosu, sekačku. Jestli Vám jde o můj nějaký omyl, tak chápu proč se tak prudíte, ale o nic nejde, než o přesné popsání. Já jsem to pochopil tak, že p. AB... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 10.7.2011
V té chvíli se ale o rozdělovači jestli je, nebo není na motoru nepsalo a jsou 4t motory jednoválcové s rozdělovačem. Proto jsem napsal obecně - přesně tak, kdyby napsal všechny jednoválcové 4 t motory, tak bych nesouhlasil. Nepovažoval jsem za nutné... celý příspěvek >
Solární ohřev vody a písková filtrace po domácku, 5.7.2011
Já Vás nechci odradit, pouze Vám vysvětluji, co od toho čekat. Přesně tyto panely jsme měli a na nadzemní bazén dejme tomu. Nadzemní bazén přes noc v létě spadne o 5 C a tak to má význam ohřívat i v době, kdy to ani není příliš třeba. Já v ohřevu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika