Příspěvky uživatele - 44.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleomac - dobrý, 4.7.2011
Nechci těm spokojeným kazit náladu, mě fakt nevadí, že jsou spokojeni s třeba neznačkovým výrobkem. Jen je třeba vidět ten rozdíl a mě nejde o nic jiného v takových diskuzích. Pokud se to postaví do srovnání, že jen cena je rozdílná a ostatní stačí,... celý příspěvek >
Sůl v bazénu bez elektrolýzy, 20.6.2011
Dezinfekce rozkladem soli - Cl je opět přítomen je nutná elektrolýzou. Pokud majitelka bazénu použila takové množství soli, že jen samotná sůl zlikvidovala zárodky řas a mikroorganismů, tak musela použít asi koncentraci - v moři je asi 10x vyšší, než... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 18.6.2011
Víte už Jani02,  proč jsem  neměl a nemám s GCV 160  problémy  a přitom je to motor ze sekačky, používaný bez nože? Spojka to nezachrání, ale oni ví, že   tento motor bez nože funguje, jmenuje se to Roto - Stop Ten zvuk... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
Spojka je z Vari a můžete přemýšlet o tom proč se už tak dlouho točí :))).
Oprava sekačky, 17.6.2011
Moje zkušenosti s motory Honda jsou takové, že ten jev náznaky střílení do výfuku jsou při přechodu z otáček běžné. Pokud takto bude kuckat ještě několik let, jsem spokojen. Nic jsem jiného od Vás nečekal, to jste už avizoval předem, moje zkušenosti... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 17.6.2011
Můžete jasně specifikovat svoje názory? S něčím máte zkušenosti, něco si myslíte, něco odvozujete. Já jsem sekačkovým motorem Honda GCV 160, který má tzv lehký setrvačník s nezažranou klikovkou - neboť jsem ji měl vymontovanou a flexou jsem ji... celý příspěvek >
Krovinorez - poradte, 28.5.2011
Tento model byla "výhodná" spolupráce se Solo, Dolmar na oplátku dodal m.j. tzv. královskou řadu (PS6400-7900 u Sola hmotnostně a mírně obsahově upravená řada 665-681, nicméně velmi úspěšná). Není divu, že ta spolupráce skončila, přesto tu nálepku... celý příspěvek >
Zlobí mi el. sekačka, 28.5.2011
Proč to asi zarezne?, to, že někomu ne a skladuje sekačku v nějaké boudě neznamená, že ji stejně zatěžuje a vlhkost vzduchu je všude stejná. Přesto zde někdo o něčem píše a jiný to s něčím srovnává. Pokud máte stejné sekačky a jedněm to vlhko nevadí... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 22.5.2011
Měl jste několik možností, jak ulehčit sobě i sekačce a nakonec se ptáte, jestli jste sekačce nic neudělal - asi na tom byla stejně, jako Vy, nadřela se, ale přežila to. Nicméně plocha 20x20 m je nic a tyto sekačky jsou konstruovány na daleko větší... celý příspěvek >
Honda GSV 190, 14.5.2011
Nyní už na Vari nedávám naviják, tak jsem kola dal tak, že jsou všechna kola stejně, jak jsem fotil jednomu p., který to chtěl tak také udělat rozdělanou nápravu a po těch letech jsem udělal kontrolu. Ohledně 2t a 4t u mě je 4t jednoznačně lepší... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar 26U x 260U, 13.5.2011
Kdybyste alespoň při střílení od boku něco trefil, ale jste jen to strašné heblo. Např.Křovinořez DOLMAR MS 245.4 UE, motor Subaru-Robin, 4-takt, výkon 1.0 HP, obsah motoru 24,5 cm3, váha 5,9 Kg.I Ekologický čtyřtaktní motor – velmi nízké... celý příspěvek >
Křovinořezy Dolmar MS-26 a MS-252 jaký je rozdíl, 13.5.2011
To je ale hodně chyb. Dolmar nemá motory Honda, ale Robin Subaru, jiný výrobce tyto motory nedělá - dělá, 4 takt mívá při stejném objemu vyšší točivý moment, hmotnost je obecně dána konstrukcí motoru, ale také přístroje, 4 takt je u této malé... celý příspěvek >
Jonsered 2171 - problém s chodem motoru, 12.5.2011
Jestli jsem to správně pochopil, tak když zatáhnete za starter, tak se pohybuje i řetěz. Pokud je spojka v pořádku, tak potom ještě jehlové ložisko na spojkovém bubnu - promazat. Sundejte lištu a řetěz a zkuste, jak se otáčí řetězové kolo spojkový... celý příspěvek >
Křovinořezy Dolmar MS-26 a MS-252 jaký je rozdíl, 12.5.2011
Liší se zejména v motorech 2takt a 4 takt. Podrobné technické údaje si můžete porovnat na stránkách Dolmaru v návodech k jednotlivým přístrojům. 4 takt má nižší spotřebu a vyšší hmotnost, ale má nižší vibrace a snadnější start, zase má... celý příspěvek >
Krovinorez Dolmar MS-430 U alebo Dolmar MS-335.4 U, 4.5.2011
Je to srovnání zejména jiných motorů.  MS 430U, který se již nevyrábí má nízkoemisní motor Mitsubishi, který má velmi nízkou spotřebu a vynikající kultivovaný chod. Ta spotřeba je nižší, než u uvedeného 4 taktu a je cca 386 gr/kWh proti cca 426... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika