Příspěvky uživatele - 44.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Radiaca páka na vari, 13.2.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem Vám nafotil dvoumontáže tak, jak jsem to vyřešil já. Kola se závažím jsou u převodovky, vnější kola jsou bez závaží.
Vari - volnoběžná poloha pro jízdu vpřed, 7.2.2011
Pro správnou funkci volnoběžek je třeba zkontrolovat stav palce - zda kolík, který zapadá do ozubení náboje není opotřebovaný. Na vari.cz máte seznam dílů s vyobrazením. Jinak jsou 4 polohy palce - ve směru otáčení vpřed, vzad, ke středu - uzávěrka -... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 6.2.2011
Ano, kola jsou kolíky ven, aby byly snadno přístupné. Není to pouze pro manipulaci, ale pro uzávěrku, couvání. Spojka je naopak zatížená méně, neboť odpadlo to opakované rozjíždění se se zátěží, když kola hrabala. Asi to během týdne zvládnu nafotit,... celý příspěvek >
Radiaca páka na vari, 6.2.2011
Udělal jsem to někdy v roce 1997 a od té doby jsem dvoumontáže neměl rozložené. Proto si už přesně nepamatuji, detaily spojení i toho, proč jsem kola dal tak, jak jsem je dal. Letos plánuji kontrolu, tak to případně nafotím. Pokud to vše uděláte tak,... celý příspěvek >
Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?, 5.2.2011
Díky za ohodnocení, vozík uveze tolik, že se malotraktor zahrabe, neboť to neutáhne. Jestli si myslíte, že má Audi špatné brzdy, tak já po těch necelých 15 letech ne. Půjčil jsem vozík v rodině a jen chvála. Ale netvrdím, že jsem profesionálně... celý příspěvek >
Husqvarna 555, 562 XP, 24.1.2011
Tuto informaci jsem neměl možnost zatím potvrdit, nebo vyvrátit. Našel jsem si obrázky 560XP ze strany krytu lišty a na něm je zase taková mechanika, která odpovídá jiným typům Hq se spojkou ven (kryt zapadající mechaniky krytu brzdy). Předpokládám,... celý příspěvek >
Vari převodovka, 16.1.2011
Já mohu porovnávat jen s PP 90H a s x vozíky k prasknutí, k tomu orba, rotavátor, naviják v lese, vše na PP 90H. Od roku 1995 jen běžná údržba a spousta udělané práce. Neznamená to, že tvrdím, že jiný olej bude na soukolí převodovek nevhodný, ale já... celý příspěvek >
Vymena zapalovani Vari Honda GXV 160, 7.1.2011
Výměnu zvládnete sám. Stačí zapalování vyměnit a zapojit. Vzduchová mezera musí být od setrvačníku dodržena. Cena asi kolem 2000,-Kč, ale nejsem si jistý, zda si to přesně pamatuji.
Honda GX, 7.1.2011
V manuálu jsou kreslené obrázky, ale třeba se i z toho něco použije. Našel jsem Vám klikovku, kde je vidět značka na ozubeném kole pohonu rozvodů. Na tom druhém kole časování rozvodů s dekompresorem jsem ji nenašel. Ale třeba tu znáte.
Honda GX, 6.1.2011
Zkuste se podívat sem, tento model (pokud jste nezapoměl V) nepoužívám, ale GXV 160 a GCV 160 ano.  
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 3.1.2011
V pořádku, že má takové palivo dekarbonizační účinky je jasné. Zahradní motory Honda jsou 4 takty. Co tam bylo uvedeno k výměně oleje po takové dekarbonizační kůře. Karbony se zákonitě dostanou do oleje, který znehodnotí.
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 28.12.2010
Zajímavý článek - Chcete víc, než obyčejné palivo? Nevím, která Honda to doporučuje, ale v zahradní technice jsem na nic takového nenarazil. Vysokooktanové palivo využije jen motor, který je na to přizpůsoben. Obecně, mě je jedno, co tam kdo dává,... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 12.12.2010
Na to, co řežu ani jednu ani náhodou. Na pár metrů do krbu, kdy to bude na podívání se na oheň a nebude nutnost se na pilu spolehnout můžete zvolit klidně cokoliv. Ale vyberte si něco, co snadno vyreklamujete.
Fréza sněhová Vari SF-55, 5.12.2010
Já bych nejprve k tématu, už se to posunulo do stádia, kde jsem se zasekl v úvahách já. Speciální stroj - fréza je další harapant do domu. To je fakt. Ale v tomto případě - tazatel a jeho situace - by měl harapanty 2. Menší a univerzálně využitelnou... celý příspěvek >
Fréza sněhová Vari SF-55, 3.12.2010
Za ty peníze koupíte pouze jednostupňovou frézu. Určitě budete mít v sestavě vyšší výkon, ale také to je větší a robustnější stroj. Potom záleží na tom, zda jej využijete a zda jej všude použijete. 
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika