Příspěvky uživatele - 44.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PM-5100S3, 4.5.2011
U jiné sekačky Dolmar se stejným motorem jsem našel v návodu toto: Při práci ve svahu vždy dávejte pozor, kam šlapete. Kráčejte nikdy neběhejte. S kolovými sekačkami pojíždějte při sekání po vrstevnicích svahu, nikdy nahoru a dolů. Při změně... celý příspěvek >
Motorová pila homelite, 2.5.2011 Obsahuje fotku
Díky za opravu, já jsem ten příspěvek psal při cestě z Brna do Hradce a zapamatoval jsem si, že tam to SL bylo. Tak pro upřesnění dle parts listu, které jsem dostal v době raného internetu poštou od H.C.S. Model 240 měl označení HG a SL. SL je s... celý příspěvek >
Dolmar PM-5100S3, 1.5.2011
Dříve jsme měli sekačku s bočním výhozem, ale ten vadí při sekání kolem plotu a pod. Nyní PM 480S vše sběr do koše a trávu dáváme kolem jahod, stromků a pod. Je to nejlepší herbicid a 100% ekologický.
Dolmar 430u - problem, 1.5.2011
Ne, nic se nenastavuje mimo volnoběhu, karburátor má dané nastavení. Podívejte se na úhlový převod a nepřeplňte jej při případném doplnění tuku. 
Dolmar PM-5100S3, 1.5.2011
S pojezdem vyšší hmotnost nevadí a pokud nepotřebujete sekat v místech, kde je málo místa, tak je vhodnější širší sekačka.
B&S 40 kouří a ztrácí výkon, 1.5.2011
Máte tam starý benzín, nebo jste natankoval nový?
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 1.5.2011 Obsahuje fotku
Tak jsem se přesvědčil, že majitel OM 740T nelhal. Jeho křovinořez, rozložený na prvočinitele po servisní/záruční prohlídce se po složení a kontrole zachoval takto
Dolmar 430u - problem, 1.5.2011
Je to velmi snadné, ale musíte rozložit karburátor. Je tam otočná regulace s jehlou, která se zasouvá do otvoru - mosazné trysky. Ta se určitě zalepila nečistotou a tím motor nemá směs, aby šel do výkonu. Je to na 10 min práce, hlavně se pořádně... celý příspěvek >
Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz, 1.5.2011
Po necelých 5 letech používání křovinořezu Makita BCM 2600/Dolmar MS 260U mohu napsat zkušenosti s provozem, závady a uživatelský komfort. Na naši plochu  - asi 600 m2 - dle toho, co se dá posekat, obsíkat jinak je to vynikající stroj. Závady -... celý příspěvek >
Kde vzít vodu do bazénu 20m3?, 30.4.2011 Obsahuje fotku
Pro inspiraci a značné ušetření nákladů : napouštíme a dopouštíme bazén dešťovkou přes předřazený filtr. Tím docílím jednak vodu zadarmo, dále voda má příznivé pH a snadno se udržuje, voda příjemně voní, jako kdysi v otevřených koupalištích a... celý příspěvek >
Krovinorez stihll, 29.4.2011
Jestli je to po delším odstavení, tak je třeba vyčistit karburátor - profouknout L, H po vyšroubování, nebo, což je snažší, otevřít L o tolik, aby motor reagoval, protočit a vyzkoušet. Otevřením L, se sníží volnoběh, takže jej musíte zvýšit a potom... celý příspěvek >
Kosacka gudbrod hb 48 - sviecka nedostava "stavu", 21.4.2011
Je to obecné, ale nejprve vyměňte svíčku, potom ověřte jiskru, což je třeba dělat ve dvou, jeden protočí motor, druhý sleduji jiskru. Když nic, ověřte kontakt na svíčce od zapalování a stav modulu zapalování - vzdálenost od ventilátoru a... celý příspěvek >
Motorová pila homelite, 18.4.2011
Je to model 240SL, tuto pilu jsem měl také, je podstatně lepší než model XL, výkonově srovnatelná, ale vylepšená Homelite VI super 2SL Zkuste firmu H.C.S. Kostelec. 
Srovnání pozemku s MS19 - jak na to?, 17.4.2011
Já jsem rovnal pozemek orbou i rotavátorem. V obou případech platí, že máte hodně nakypřené hlíny, kterou můžete snadno srovnávat a potom uválet, v obou případech také platí, zda to stroj zvládne...
Jaký bazén zvolit, 14.4.2011
Já jsem to vyřešil takto: viz obr. Šalování jsem udělal z kartonů, které jsem ponechal v zemi. Dlažbu jsem nařezal dle tvaru bazénu. Příp nafotím detail.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika