Příspěvky uživatele - 52.174

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Syrová a klasická strava pro psa, 10.6.2010
To je zajímavé, co s lidmi dělá reklama. Jak víte, že v granulích jsou živiny namíchané ve správném poměru? Granule jsou na trhu nějakých 40 let, je zajímavé, že do té doby vůbec nějací psi existovali - čím se probůh živili? Maso syrové musí být... celý příspěvek >
Slimáci ve skleníku, 4.6.2010
Pokud máte zahrádku větší než kapesník, vsadím se, že to kilo letos spotřebujete. Já jsem prodala polovinu svého kila žadonící sousedce a už toho lituju. Budu dokupovat.
Anglické muškáty nenasadily na květ, 25.5.2010
Moje zkušenost je taková, že starší anglické muškáty špatně a málo kvetou, každým rokem si proto koncem léta dělám nové sazeničky. Což už vám letos asi nepomůže, ale zkuste to pro příští rok.
Škůdci na křenu, 25.5.2010
Nebude, nezvládnou to ani oni. A.
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Jak nevíte, jak to funguje? Tak, jak píšu, proč bych si to vymýšlela? Gratuluju vám k vaší moderní vesnici, ale bohužel mám zkušenost jinou. Sajrajt se lije do žumpy či do hnoje proto, že se tam lilo vždycky všechno. Můžete sem přijet a uspořádat... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Zřejmě si představujete, že do žumpy na venkově jde pouze, slušně řečeno, biologický odpad ze záchodu. Tak to je velký omyl, já na venkově už nějaký čas žiju. Tam se nalije všechno, myslíte si, že někdo odváží např. zbytky postřiků, barev, ředidel,... celý příspěvek >
Hlína z rybníka, 17.5.2010
Záleží taky na tom, o jaký rybník jde. Jestli je to nějaký návesák, tak tam bych se toho bahna nedotkla ani klackem. Všichni, opravdu všichni do něj, nebo aspoň do potoka, kterým tam přtéká voda,  mají vyvedené přepady z žump.
Zkroucené listy růží, 9.5.2010
Pilatěnka drobná, zkroucené listy otrhejte, spalte, do nich by se postřik už nedostal, zbytek ještě postříkejte. Kontrolujte, jakmile uvidíte zkroucený lístek, hned otrhat a zlikvidovat. A.
Konzumace smetaniku misto salatu, 5.5.2010
Co je to, k čertu, smetanik?
Lilek vejcoplodý (Baklažán, Patližán, Patlažán), 26.4.2010
Náš nejoblíbenější a velmi snadný lilek a la Jean: Postup přípravy: Lilky rozpůlíme a v každé půlce vytvoříme podélně 3-4 hluboké zářezy tak, abychom neporušili slupku. Stroužky česneku nakrájíme na plátky a na těsno je nastrkáme do zářezů. Bohatě... celý příspěvek >
Opylení, 17.4.2010
Mýlíte se, mateřštinu potřebujete víc než ryngle.
Jak ostříhat loňskou meruňku, 11.3.2010
Tak to už je podruhé, co tady čtu, že někomu meruňku stříhal najatý odborník, a přitom v téhle době. Ten druhý případ se odehrál někdy před 14 dny. Celý život žiju v přesvědčení, že peckoviny se mají řezat ve vegetaci, nejlépe v květu.  To jsem... celý příspěvek >
Povíjnice - Haevy blue?, 8.2.2010
To je krásná barevná kombinace!  Pokusím se poradit - podívejte se na názvy odrůd Azur, Clark, Himmelblau, Heavenly Blue, třeba se strefíte. Já to podle fotek neumím posoudit.
Kočka na zahradě, 29.1.2010
Dovolím si upozornit na tento fundovaný článek, autorka je bioložka.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika