Příspěvky uživatele - 241.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úroda, 5.6.2010
Mám dost kamarádů, jež sedí na zadku, chlastají v hospodě a hulí jednu za druhou pomalu 7.dní v týdnu. Jediné co z nich vypadne, jak všechno stojí za ... a jak by to změnili (pořád stejné stupidní kecy). Budte rád že máte nějaký cíl, koníček, že... celý příspěvek >
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 2.6.2010
Ten foliák má nosný rám z plechové konstrukce na podhledy - sadroše?
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 2.6.2010 Obsahuje fotku
Tak, týden nemusím zalévat. Trochu nám tady zapršelo, měli jsme to od 5. hodin od rána i s rozhlasem. Pane Mirku jakou chut má to vaše černé rajče?
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 30.5.2010 Obsahuje fotku
U nás bylo několik bouřek během týdne, hlavní sprcha přišla dneska, člověk si připadal že stojí pod splavem. Musím zaklepat, že rajčatům se zatím daří, sázel jsem je tento týden. Trochu jsem je zabezpečil.
Jahody nekvetou, rostou jim šlahouny, 30.5.2010
Děkuji za odpověd, jdu je vyházet. Čerstvé lístky otrhám a nadělám z nich aspon čaj :)
Jahody nekvetou, rostou jim šlahouny, 25.5.2010
Taktéž tak uvažuji, ovšem si říkám jestli by nebylo lepší již ted ty co nekvetou zlikvidovat?
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 24.5.2010
Tak jsem to dnes začal sázet, mám to částečně (asi 3/4, 1/4 přímo luftuje) zakryté v tunelu z PVC folie vysoké 1 metr. Voda na to přímo nestříká, snad to nebude plesnivět. Každopádně po dvou bouřkách za sebou je v tom sucho  
Jahody nekvetou, rostou jim šlahouny, 24.5.2010
Dobrý den, čím to je že část jahod má nasazeno na květy a část nemá žádné květenství, jen jim rostou šlahouny? Loni jsem je sázel asi v koncem září. Je to důsledkem pozdější sadby nebo nějakou degenerací?
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 22.5.2010
Nic nesadit, 22-23.05.2010 se mají prohnat moravou silné bouřky které budou doprovázek kroupy!!! Takže zase nic nebudu sadit!
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Pane Mirku, taky jsem přišel o část keříčkových rajčat tento rok. Stačilo par bouřek a bylo po nich. Přemokřeno, do toho chlad a amen... Vrták doma mám, akorát ta díra by musela být počítám 55 cm, což je při průměru 30cm x 16 rostlin vcelku dřina.... celý příspěvek >
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Snad jsem vás moc nešokoval?
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Původně jsem je chtěl sadit na záhon v polovině dubna, bohužel počasí tomu nepřálo. Před rokem v dubnu to byla nádhera, inu počasí člověk neporučí. Tento rok to není žádná sláva. Foto zde, zde a zde.  Jedinou nevýhodou je potřeba zalévat každý... celý příspěvek >
Jak hluboko zasadit rajčata?, 21.5.2010
Dobrý večer, v půlce února jsem zasadil semínka rajčat BONSET F1 a současné době již dosahují výšky 1,5 včetně plastového kelímku 0,5 (jogobella). Kvetou a některá mají již 1cm plody. Kořeny jsou jen v kelímku, složení kompost hlína 1:1. Výška... celý příspěvek >
Zahradní postřikovač, 21.5.2010
Já jsem tento rok zakoupil hecht 408 a zatím naprostá spokojenost. Cena 299,- je asi nejnižší co existuje a kupodivu za tu cenu to funguje. Možná koupím Tlakový zádový postřikovač HECHT 416, ale až časem :)
Nejchutnější rajčata, 19.5.2010
Šejk není sice nejchutnější ale pořád je na tom ještě velmi slušně chutově oproti marketu. Já je sklizím v plné zralosti (rudější jak ruská vlajka) a nechávám cirka kolem 10 až 14 dní zaležet. Poté je používám do salátů, na kečupy a protlaky. V tomto... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika