Přesadit už rajčata ven nebo počkat?



K_R_T_E_K - (23) - 241.33 (?)
2.6.2010 16:40

Tak, týden nemusím zalévat. Trochu nám tady zapršelo, měli jsme to od 5. hodin od rána i s rozhlasem. Pane Mirku jakou chut má to vaše černé rajče?

kočičí hnojení
kočičí hnojení
Bez názvu
Bez názvu
bahení pastička :)
bahení pastička :)
ani na ten plot se nedá vylézt, jak to klouže
ani na ten plot se nedá vylézt, jak to klouže
Zlín dnes kolem 12 hodiny, běžná hladina je 4. metry níž.
Zlín dnes kolem 12 hodiny, běžná hladina je 4. metry níž.
hasiči tentokrát nehasili
hasiči tentokrát nehasili
normální stav
normální stav
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 4.96 (?), 1.6.2010 19:23

já dneska sklidil první dvě nádherné velké baňaté hadovky ve skleníku a na dvou rostlinách je nasazeno v tuhle chvíli asi 20 dalších, to jediné mi dělá asi radost...

jinak je letos DRAMATICKÝ rozdíl na jakýchkoliv plodinách, kde poslední měsíc mám natáhnutou bílou netkanou textílii, vyfotím to o víkendu a dám to sem, myslím že ten rozdíl někoho hodně překvapí!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 2.6.2010 13:18

Rozdíl mezi rajčaty venku a ve skleníku je veliký, na záhon jsem je vysadila před třemi týdny a jsou porád stejné, E

Bez názvu
Bez názvu
Start 1  ,Bejbino
Start 1 ,Bejbino
CHery
CHery
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 2.6.2010 14:04
Dobré popolední, nerostou potvůrky nerostou, zvláště ty vysazené začátkem a v půlce května. Ty o měsíc starší jsou lepší. Ve foliáku mám jedno Pollicino ale hodně se vytahuje. Přestalo konečně pršet a tak jdu udělat pár. aktual. fotek.
Pollicino
Pollicino
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 2.6.2010 14:18
V letošním roce se hodně časný výsev a výsadba patrně vyplatí (doufám). Mezera mezi dubnem a čevnem zůstane a bude poznat na růstu a zrání.
Žlutý gigant
Žlutý gigant
Barbados s Pollicinem
Barbados s Pollicinem "v jednom", už skoro měsíc stejně velké
jedno
jedno "oboustranné"
Venus - mělo by být oranžové!
Venus - mělo by být oranžové!
2x Vilma a Venus
2x Vilma a Venus
český standart - Cherola, Bejbino, Pollicino
český standart - Cherola, Bejbino, Pollicino
Ildi
Ildi
Popugajčik - zajímavé listy ale odspodu žloutne?!?
Popugajčik - zajímavé listy ale odspodu žloutne?!?
černé sorty z Ruska
černé sorty z Ruska
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 2.6.2010 14:34

Tak rajčata nejsou zrovna moje priorita, ty mám jen tak mimochodem - jsem víc na kytky  Po dlooouhém čekání až přejdou deště a zimy jsme je konečně minulý týden vysadili na záhon, že už jako bude konečně teplo  Ani jsme je nestihli zamulčovat trávou, jak bylo v plánu a na druhý den začalo pršet, 10st a přestalo po 3dnech - snad před hodinou  Obcházím ty chuděrky jak tam visí u tyček zmoklé, podchlazené, širokým obloukem, abych se na ně nemusela dívat 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 2.6.2010 14:37
...a ještě pár dalších když dovolíte.
Zolotaja Andromeda
Zolotaja Andromeda
Bejbino
Bejbino
Pollicino
Pollicino
...taky jeden Černý Maur ;o)
...taky jeden Černý Maur ;o)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
K_R_T_E_K - (23) - 241.33 (?), 2.6.2010 16:40

Tak, týden nemusím zalévat. Trochu nám tady zapršelo, měli jsme to od 5. hodin od rána i s rozhlasem. Pane Mirku jakou chut má to vaše černé rajče?

kočičí hnojení
kočičí hnojení
Bez názvu
Bez názvu
bahení pastička :)
bahení pastička :)
ani na ten plot se nedá vylézt, jak to klouže
ani na ten plot se nedá vylézt, jak to klouže
Zlín dnes kolem 12 hodiny, běžná hladina je 4. metry níž.
Zlín dnes kolem 12 hodiny, běžná hladina je 4. metry níž.
hasiči tentokrát nehasili
hasiči tentokrát nehasili
normální stav
normální stav
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 2.6.2010 17:50

Chutná jako králík na divoko! Já mám velkou obavu že už nebudu mít co zalívat. S vysokou vodou je to v pr(čokoládová tyčinka). Sice už neprší ale Dyje vystoupala a spodní voda taky, snad jen Nové Mlýny by mohly pomoci, jestli se dovalí voda z Vysočiny tak se z toho ...

Dyje pod Břeclaví
Dyje pod Břeclaví
dtto
dtto
Přesadit už rajčata ven nebo počkat? V tomto případě počkat!!!
Přesadit už rajčata ven nebo počkat? V tomto případě počkat!!!
Studánka ve foliáku
Studánka ve foliáku
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 2.6.2010 20:13

Teda Mirku, vám nestačí, že jste,, provokoval "s těma paprikama, zase nám ukazujete jak se mají pěstovat rajčata, mě ještě dlouho nepokvetou a vy už máte plody, to jste kouzelník?Příští rok budu dělat všechno přesně podle vás! závidí a zdraví Ella

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 155.12 (?), 2.6.2010 20:26
Děkuji za uznání ale to hlavní gró mi letos bohužel nevychází, lépe řečeno počasí mi to nedovoluje - a to vyzkoušení ruských odrůd v našich podmínkách. Ty mám na zahradě kde jsou problémy se spodní vodou (viz. předch. příspěvek) a zatím to vypadá všelijak. Hezký večer
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika