Příspěvky uživatele - 241.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Divoké včely ve staré zdi, 3.5.2010
Divoké včely mám usazené v garáži v místě, kde opadala omítka. Mají malinkaté dírky mezi cihlami ve staré maltě. Zajímalo by mě, zda se dají nějak rozumě přemístit třeba do úlu. Hodlám v následujícíh letech oběkt opravit a nerad bych je... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 3.5.2010
Já používám na ochranu kuprikol, ještě je vhodné otrhat pár spodních lístků.
Sazenice rajčat byt/balkón, 3.5.2010
Do truhlíku na balkon třeba Vilma  . Mám ji ted ted vysokou 25-30 cm nahazuje na květ, akorát jsem čekal že bude košatější-přes okraj květináče. Zatím mi připomíná vzrůstem miniaturní tyčkové se silným stonkem. Uvidím, jak to celé dopadne. Hodil... celý příspěvek >
Nevyrovnané plody rajčat, 2.5.2010
Každé rajče chutná dobře, když má slunce a půdu. Pokud má jen vodu...
Papriky už ven?, 28.4.2010
Nejdřív v polovině května, spíš ke konci. A to bych je ještě dal pro jistotu do foliovníku. Už asi týden mi začínají postupně kvést klasické papriky, hodonínská sladká a korál. Všechno mám na dvorku v závětří, kde se opírá sluníčko. Na noc přenáším... celý příspěvek >
Merunka - jak ji mam zastrihnout?, 20.4.2010
Seřezat by se to mělo a asi ještě více než tady naznačil na foto kolega, jeto velmi tenké a vyholené. Ale spíš mne zaujala zemina na stanovišti, nevipadá moc písčitě, ani humozně, spíš něco těžkého. Ale v Recku je teplo, jim to tam poroste takči... celý příspěvek >
Rajčata - prosím poraďte, 18.4.2010
Může se jednat o nedostatek slunečního záření nebo málo živnou zeminu. Taktéž mi žloutla sazenice rajčat. Měl jsem je nasazené spíše v písčito hlinité zemině a měla málo světla.  Přesadil jsem sazenice do větší nádoby, zasypal kompostem s hlínou... celý příspěvek >
Lignohumát - plíseň, 16.4.2010
Hlavně to nepít! 
Broučci v sušeném černém bezu?, 16.4.2010
Paprika pálivá Korál, 15.4.2010
Nenašlo by se někde foto? Zajímá mě velikost keříku(šířka, výška) velikost kořenu(chtěl bych ji pak přezimovat doma), počet plodů.
Broučci v sušeném černém bezu?, 15.4.2010
Vyhodit 1Kg sušeného bezu... tato žena se zbláznila!!!
Broučci v sušeném černém bezu?, 15.4.2010
Tak jsem vzal dnes plátěný pytlík plný sušeného černého bezu a zjistil jsem, že jsou v něm nějací broučci či breberky. Mají tak 0,4 až 0,2 mm prostě takové malé potvory. Když jsem to sušil, tak jsem je nikde neviděl. Ani v předchozích letech jsem na... celý příspěvek >
Stolní odrůdy, 14.4.2010
Mopr se odrůda jmenovala původně, páč to vyšlechtily v Polešovicích křížením Muškát Othone x PRachtraube. Dnes se tomu říká Muškát Moravský. Skuste se poptat tamtéž, ještě by mohli mít na skladě.
Pěstování rajčat, 13.4.2010
Nevím, nevím. Při teplotě přes noc 6 až 0 stupně (12.4.2010  -1,3 stupně pod nulou) a den kolem 10 stupnů to bude zatím o ničem. Rajčata budou za této teploty stagnovat nemluvě a nízkém slunečním záření. Klidně bych počkal do 18. až 27.... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 12.4.2010
Cokoliv, co vypěstujete doma na záhonku chutná skvěle. Supermarket je pěstovaný jen na vodě, taky rajčata a jahody chutnají jak voda.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika