Příspěvky uživatele - 241.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 10.4.2010
U rajčat by se snad dalo ještě něco stihnout, ale u paprik je to ztráta času.  Vyséval jsem v půlce února jak rajčata, tak papriky. O 14 dní později Pálivou papriku KORAL a Hodonínskou sladkou, ta mi už nahazuje na květ, cirka 7.květů. Tak též... celý příspěvek >
Paprika pálivá Korál, 7.4.2010
Je možné, že by mi po 1,5 měsíci šla pálivá paprika KORÁL do květu? Má 9 lístků a vypadá to na tři květy. Pozoruji to u více sazenic. Zdá se mi to být poněkud brzo..??
Chtěl bych chovat včelstvo, 7.4.2010
Takže jsem se od Vás nic kloudného nedozvěděl. Více informací jsem získal zde a na www.youtube.com/watch  
Chtěl bych chovat včelstvo, 5.4.2010
Uvažuji o založení chovu včel. Jak moc náročná je samotná činnost, kolik času, pěněz a co vše je zapotřebí. Místo by bylo v části kopce- z jedné strany les, druhé louka, sady. Je složité obdržet nějaké dotace na začátek?
Řez révy, 4.4.2010
bez problému ořezat, za rok by to bylo ještě horší(nekroza atd).
Řady na svahu, 3.4.2010
Správně se mají řádky tahnout sever-jih, aby slunce osvítilo vsechny listy. Listy které jsou trvale ve stínu generují místo cukru kyselinu jablečnou.
Sultania, 3.4.2010
Letos u zahradniku prodavaji sultanky, na vánoce nemusíme kupovat hrozinky.
Sprašnost meruněk, 31.3.2010
Leskora je částečně cizosprašná
Ořez (totální?), 30.3.2010
Naštěstí spadám do energetického zákona z roku 1919 a ne z roku (1957=automaticky věcné břemeno ze zákona, které nemusí být zapsané na katastru), takže vesele vyháním energetiky :D Pánové, naschle
Ořez (totální?), 30.3.2010
ČEZ ti nabídne jednorázovou finanční náhradu v hodnotě 500,- kč dle tabulky na základě zákona Můsíte se bránit v dnešní době zuby nechty, nesmí dojít k ůzemnímu rozhodnutí... zpravidla se to ohlašuje veřejnou vyhláškou. Pokud si je vpustíte na... celý příspěvek >
Ořez (totální?), 30.3.2010
Pořád mi uniká co bylo dřív, jestli vedení VVN a nebo strom. Pokud bylo dříve vedení VVN, vzniklo zde ze zákona dnem nabytí uzemního rozhodnutí ochranné pásmo. Pokud jste z daným rozhodnotím nesouhlasil, měl jste se odvolat. Pokud dnes probíhá řízení... celý příspěvek >
Proč mi sadba vyčouhla?, 17.3.2010
Přesně tak, folie funguje jako filtr. Odráží sice tepelné záření zpět do místnosti ale zároven nepropouští nic z venku. Rostliny potřebují pro svůj růst 430nm (modrá)dále 630nm(červená) až myslím 715 nm. Patrně jim schází červená, proto razí nahoru.
Pěstování sazenic rajč a paprik pod zářivkou, 2.2.2010
Zdravím místní pěstitele. Chtěl bych tento rok zkusit uspíšit sadbu rajčat a paprik. Napadla mě myšlenka uměleho osvětlení a již ted začátkem února vysadit semínka. Dočetl jsem se obecně, že se doporučuje použití zařívek třípásmových 36w/860 cena... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika