Příspěvky uživatele - 76.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký chutný druh maliny, 16.9.2011
ano, souhlasím... Heritage koncem zimy kompletně vystříhám, mám tedy jen jednu sklizeň ale stojí zato... začíná v polovině srpna... a ja je zde napsáno výše, jednou když nezmrzly byly ještě před vánocema, jasně, chut už nebyla nic moc...
Nejchutnější rajčata, 12.8.2011 Obsahuje fotku
Včera jsem sklidil Amana Orange, plod měl 916 g. Naprosto zdravý a neporušený. Noir Charbonesse mají 400-600g. Má význam nechat si z těchto i ostatních rajčat semínka, když mám vedle sebe nejrůznější odrůdy? Honza
Neznámá choroba rajčat?, 12.7.2011
Ano, dělají to masitá rajčata, to je u nich myslím normální... Jinak rajčata jsem letos zalil jen jednou a to 10 dní po výsadbě. Jdou krásně, jak malý koktejlový např. Žlutý rybíz nebo Barbaniaka - ty už sklízím tak i masáci - Amana Orange,... celý příspěvek >
Nakup v Holansku, 1.7.2011
V časopise Zahrádkář inzerovala jedna CK zájezdy po "obchodech" v NL, kdysi jsem si podle jejich programu na netu potom adresy těch prodejen našel.Ale nejel jsem tam... Fíkovníky ve Švýcarsku a ted bougavillie v Belgii jsem nakoupil přes... celý příspěvek >
Přerostlá rajčata - ostříhat listy?, 1.7.2011
Ano, to je jedna možnost. Jiná je, rajčata nezalévat vůbec a už vůbec ne na list. Nezalévat vůbec myslím ve volné půdě, nikoli ve skleníku.
Melounoviště 2011, 1.7.2011
Ano, zdá se mi, že rostlina potřebuje určitou velikost - listovou plochu nejen nejen na to, aby nasazovala víc na samiční květy, ale i na to, aby plůdky udržela. Vypadá to, že nové plůdky už rostou, zato ty první opadávají.
Melounoviště 2011, 30.6.2011
Na melounech mám plody velikosti většího angreštu a zdá se mi, že moc nerostou. Čím by to mohlo být? Rostliny vypadají pěkně a zdravě.Díky! Honza
Papriky ze semínka, co s nimi?, 22.6.2011
Ve foliáku když jsou opravdu vedra tak mají všechny papriky svěšené po poledni listy - teda u mne... Zalévám jen jednou týdně... Mám je v černé folii. Jinak jsou krásný, sklízím už Simony a Berosy, začínají Pluta.  Jinak květináče na balkoně... celý příspěvek >
Bougainvillea - opadávají květy, listy jsou jakoby zašedlé, 16.6.2011
Ano, přesně tak... moc to nepřehánět se zaléváním a hnojit tak brzy po přesazení je také neštastné... Četl jsem na nějakém americkém webu o těchto rostlinách, že obecně špatně snášejí přesazování, mají jemné kořínky. Přesazovat se tedy podle nich má... celý příspěvek >
Papriky ze semínka, co s nimi?, 3.6.2011
Doporučované stáří sadby při vysazování na konečné místo je 2-2.5 měsíce, počítáno od výsevu. Mám stejně vypadající sadbu, sel jsem 29.03. - Superamy, Vlasta,Boneta a Lubica, ta jde malinko pomaleji, hlavně později vyklíčila. Na záhon dám za týden.
Postřik proti plísni na rajčatech, 24.5.2011
Jenom bych chtěl upozornit, že Receptář se stal reklamním pořadem dvou firem a tudíž logicky radí tak, aby co nejvíce prodali. Kolik různých "přípravků" použila paní Dušková, než zasela okurky??? Takže pozor - díváte se na reklamu, i když... celý příspěvek >
Bílý povlak na listech račat, 20.5.2011
Ano, na slunci listy mohou zbělat, ale povlak??
Melounoviště 2011, 19.5.2011
Je prosím možné pěstovat melouny v nádobě? Příp.jak velké? Jaký je rozdíl v plodnosti oproti rostlinám pěstovaným volně? Děkuji!
Opad plodů, 17.5.2011
U mne je to stejné, i u sousedů, ovšem zde to mrazem bude... Zmrzlo co mohlo.
Problém se zemí z kompostu - předpěstování paprik a rajčat, 13.5.2011
Mám deformované listy u paprik, které předpěstovávám doma za oknem.Poslal jsem fotky odborníkovi a ten se zeptal, jestli nemám plastový okna... Mám...když dám papriky potom do foliáku, tak další listy už jsou v pořádku... To ale vypadá trochu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika