Příspěvky uživatele - 76.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky, rajčata a mráz, 13.5.2011
Jasně, nechte to "obrazit"...když to není pryč celý, tak žádný problém... Ostatně důležitější jsou kořeny než to co je vidět...
Jahody - černání květů od středu, 11.5.2011
Mám to přesně taky jak píšete a taky si myslím, že to zmrzlo... Nechávám to svému osudu, myslím, že se nějaké zdravé květy najdou... To réva vypadá mnohem hůř...
Papriky - vyštipovat květy?, 3.5.2011
Myslím, že neexistují universální návody. Někdo vyštipuje, někdo ne, např. pan Šipoš z Pribety, který vyšlechtil i u nás známou odrůdu Simona, doporučuje vše co na rostlině narostlo tam nechat. Malá odbočka: o víkendu jsem navštívil "krále... celý příspěvek >
Rajče x paprika, 13.4.2011
Myslím že mrazík neudělá dobře ani paprikám ani rajčatům, ale určitě papriky. Opravdový mrazík ale spálí spolehlivě oboje..:-))
Sazenice rajčat jdou do květu, 6.4.2011
Nevím, kde a v čem je máte, ale já bych je postupně otužoval, tj. přes den vynesl ven a pozorně hlídal předpověd nočních teplot, jestli je večer hodím domů nebo je venku už i nechám - někde u zdi apod., případně pod textilií. zase záleží, kam je... celý příspěvek >
Co s jahodami?, 30.3.2011
Možností je jako vždy více. Připadalo mě to, jako byste ten záhon vyfotit u svokry:-))) ta má něco podobného, jahody jsou na stejném místě už minimálně 25 let, samy odnožují a jediná péče spočívá ve vyhrabání suchých listů najaře - to udělala právě... celý příspěvek >
Muškáty, 17.3.2011
Tak to jsem netušil, že je tak krmím:-))) Když po roce 89 jsme obdivovali muškáty v Německu a Rakousku, vyzvídal jsem na místních, čím to je, že je mají tak nádherný... A ti mi potvrdili, že je to jen a jen ve vhodném hnojení... Zalévat se musí taky... celý příspěvek >
Muškáty, 16.3.2011
Do 60 cm dávám 6-7 sazeniček, podle velikosti sadby. Ted už je mám 2 týdny v truhlících, přes den jsou na balkon.Nikdy mě neplesnivěly, v sezoně přidávám denně Kristalon Plod a Květ, občas i Růst ve dvojité dávce než je doporučeno, tj. 2 odměrky na 5... celý příspěvek >
Odrůdy paprik, 22.2.2011
Zkusit to jistě můžete, pokud jsou semena vyzrálá stejně jako byl ten plod, který jste snědla, tak mám zkušenost, že i čerstvá semena bez problémů klíčí. Pokud byl plod zelený, je asi otázka, v jaké zralosti byl sklizen. Ale může se to povést.
Odrůdy paprik, 22.2.2011
Vyndal jsem semínka z paprik na dovolené již několikrát, např. na Mallorce krásná červená silnostěnná paprika na trhu a vždycky z toho byly krásné plody. Nádherné dlouhé slabostěnné červené z Londýna atd. Musí ovšem být zralá, z té z Číny nebylo nic,... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 18.2.2011
O termínech výsevu rajčat se zde vedla diskuze i v minulých letech. Já souhlasím co tehdy psal "vili" myslím, že rajče potřebuje cca 150 dní od výsevu k první sklizni. Pokud chci sklízet koncem června první plody, musím vysít začátkem... celý příspěvek >
Poradte okurku, 10.2.2011
Vynikají je Charlotte, je to sice nakládačka, ale když se nechá trochu přerůst, je z ní salát taky výborný..Neskutečně plodná, seju přímo na záhon, loni až kolem 1.6.
Snížení kyselosti substrátu, 20.1.2011
Výsledky nějakých výzkumů jsou dobrá věc, ale já vždycky dám přednost tomu, když někdo má vlastní zkušenosti a výsledky a svoje postupy zveřejní. Je jistě rozdíl mezi extenzivním a intenzivním pěstováním čehokoli. Rovněž poukazovat na to, že v... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 19.1.2011
Našel jsem na webu prezentaci pěstitele fíkovníků z New Jersey, který je pěstuje v nádobách, protože podnebí je tam podobné jako zde u nás. Mezitím se mi podařilo navázat s ním kontakt. Substrát který on kupuje má údajně 6,2 pH a přidává 10 liber... celý příspěvek >
Snížení kyselosti substrátu, 18.1.2011
Fíkovník.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika