Příspěvky uživatele - 76.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou odrůdu malin vybrat?, 4.4.2010
Mám velmi dobré zkušenosti s Heritage, jak je uvedeno výš, porost vždycky "posekám", sice až na jaře. Plodí mě od prvního týdne v srpnu do konce září, méně plodů se objevuje do prvních mrazů. Občas v době sucha zavlažím, pohnojím 2x za... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 5.3.2010
dobrý den, konečné stanoviště tech rajčat je skleník??? Zarazila mne totiž doba výsevu - 26.12. Nedávno se zde vedla debata, že ani 10.04. není pozdě pro výsev rajčat, dokonce prý i při výsevu po 10.05. polní rajčata plodí zde zaznělo. Zde je vidět,... celý příspěvek >
Kdy poprve presazovat sazenicky zeleniny, 28.2.2010
Ano, já s tím taky nemám dobré zkušenosti. Ani s tím Agroperlitem. Není nad klasický substrát pro výsevy a množení, to je jistota...
Jak sázet semena a jak pikýrovat rajčata, 25.2.2010
Já přesazuju až po lístky, takže lístky jsou až nad zeminou.
Odrůdy paprik, 18.2.2010
Já mám s Meikou negativní zkušenosti, on má pan učitel speciální postupy a ty jak se nedodržují, tak to moc neroste:-)))
Banánovníky začínají usychat, 18.2.2010
Jasně, to o nic nejde, kdy jste fotila a jak potom zemina vypadala, hlavní je, aby to rostliny ve zdraví přežily:-)) já jsem měl, nebo vlastně mám několik banánovníků, vypestoval jsem to ze semen z Německa. Jeden zůstal venku, tak jsem zvědavý,... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 17.2.2010
To jsem opravdu zvědavý, jak jste jim tím zalitím do misky pomohla... Pro mne je prostě plíseň vždy spojená s vodou nebo vysokou vlhkostí, to si nemohu pomoct.. I ten substrát na těch fotografiích mně připadá tmavý a tudíž vlhký. Ale mohu se mýlit.... celý příspěvek >
Banánovníky začínají usychat, 16.2.2010
Ještě k tomu: podívejte se zde, i pro ty kdo neumí německy tak Bilder a pochopíte všechno...:-))
Banánovníky začínají usychat, 16.2.2010
Já si myslím, že jsou prostě "ulitý".  To není "jakoby" plíseň, to je plíseň. Mají moc vody, jak je méně světla a teplota nižší, tak oni asi moc nerostou a proto ani moc vody nepotřebují. Asi je lepší, když jsou na suchu... celý příspěvek >
Kustovnice čínská - Goji, 11.2.2010
Já už jsem jí zlikvidoval... Možná jsem ale měl nějakou planou formu co roste u každé silnice... Akorát to kvetlo a nic z toho nebylo... Napadlo to padlí, lístky zbělely... Jinak rostla jako plevel..
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 4.2.2010
Já se rád připojím k tomu "pokusu"  vysít rajčata 10.04. navrhuji cenově dostupné odrůdy Tornádo nebo Start. U paprik to můžu zkusit klidně taky, ale normálně mě papriky už ted lezou ven, kolem 15.04. je dám do foliáku a koncem května... celý příspěvek >
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 29.1.2010
Kdybyste mohl ten výsev 10.04., přepichování s datumem atd. až do datumu první sklizně plodů u rajčat i paprik nějak fotograficky zdokumentovat a dát potupně na tento web byl bych Vám vděčný...
Kdy zasit papriku, rajce, okurky, 27.1.2010
Můžete mě prosím popsat - viz příspěvek výše - jak vypadají rajčata a papriky, kdžy je vysejete 25.03. a v půli dubna, tj. za asi 20 dní je dáte do studeného pařeniště? Jak narostou za těch 15 dní, když budu počítat, že Vám za 5 dní vyjdou?? To snad... celý příspěvek >
Semena ze zahraničí, 24.1.2010
Já to vezmu z druhé strany: mám známou v jižním Německu, 2km od Rýna bydlí. Loni jsem jí poslal naše osiva - rajčata Bejbino a Tornádo, okurky Charlotte a nějaké papriky. Byla z nich nadšená a hlavně rajčata jí prý chodila obdivovat celá vesnice a... celý příspěvek >
Konec mých balkonových rajčat, 13.1.2010
Neudává údaj " ochranná lhůta" náhodou dobu, po kterou se plody nemají konzumovat, tj. postřik škodí zdraví? Myslím, že ano... Takže si myslet, že plody jsou po tuto dobu chráněny je nesmysl.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika