Příspěvky uživatele - 76.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Snížení kyselosti substrátu, 17.1.2011
dobrý den, dá se prosím spočítat, kolik mletého vápence bude alespoň zhruba potřeba, pokud chci snížit kyselost koupeného substrátu z pH 6,5 na pH 7,5??díky! Honza
Rakytník, 22.11.2010
Tak Adavo kromě staré ale dobré Leikory letos nabízelo jen Krasavici a možná ještě jednu odrůdu, nevím ted název... O výborných odrůdách ze zahraničí /severské země, Rusko/ zde čtu již několik let ale ještě jsem u nás v prodeji žádné neviděl...... celý příspěvek >
Jak nejlépe otrhat rakytník?, 12.11.2010
Keře mám odhadem 6 let, letos plodil potřetí - první rok měl 11 kg plodů, loni asi 8 a nejvíce letos, s tím co zůstalo na keři možná 17 kg.  Koupil jsem 2 samice a opylovače. jedna rostlina "odešla". Samce mám těsně vedle samice -... celý příspěvek >
Jak nejlépe otrhat rakytník?, 10.11.2010
Sklídil jsem letos 15kg rakytníku z jednoho keře - prostě normálně ručně bobulku po bobulce... jedna váží kolem 1g takže tak 1500 bobulek na jeden zátah... a za něco délé než týden bylo hotovo... když ted otrhnu plod, který ještě zůstal na keři, tak... celý příspěvek >
Rakytník, 10.11.2010
Bude mít stejné vlastnosti jako mateřská rostlina. A jak už je uvedeno, musíte mít opylovače... Letos jsem z jednoho keře odrůdy Leikora sklidil 15kg plodů a to na něm možná ještě 2kg zůstaly... Asi mu prospělo více srážek..První rok jsem sklidil asi... celý příspěvek >
Málo rozvinuté květy, 15.6.2010
Mám pěkný stromek Redhavenu, 5let starý. Pozoroval jsem to už loni a letos se situace opakovala: květy se jakoby neotevřely úplně, byly stále jakoby napůl zavinuté - v porovnání s broskvoní za plotem u souseda ty květy na první pohled vypadaly... celý příspěvek >
Okurky - kdy zalévat?, 15.6.2010
Jak se pěstují okurky ve velkém... Nebo pěstovaly v minulosti?? Já jsem moc polí s okurkami neviděl, ale že by byly pod závlahou, to si nevzpomínám... takže bych možná i souhlasil s příspěvkem nahoře...
Kurací - slepičí hnoj, 9.6.2010
Ano, přesně jak píše pisatel nahoře - jen to nepřehnat...
Přesadit už rajčata ven nebo počkat?, 1.6.2010
Rajčata v Lysé n.L. mám na záhoně od 26.04. a vypadají pěkně-začínají kvést. Tech 8 Tornád, které jsou v samozavlažovacích truhlících přímo u domu, již má plody - počítám že budou tak za 3 týdny zralé. Dneska na všechny vlítnu Acrobatem.
Pěstování rajčat na netkané textilii?, 23.4.2010
ano, přesně tak..není folie jako folie... musí být propustná a černá.potom to rajčatům maximálně svědčí. žádný igelitový ubrus.H.
Jakou odrůdu malin vybrat?, 13.4.2010
Existují speciální hnojiva na maliny a ostružiny a když ne tato, tak myslím, že Kristalon Plod a květ nic nezkazí... Případně poházet trochu Cereritu najaře, maliny jsou plevel, u tchýně si jich nikdo u stodoly nevšimne celý rok a pokaždé jsou... celý příspěvek >
Samosprašný rakytník, 13.4.2010
U nás rostou rakytníky - vím o třech  - kde na dohled není žádný samec, a přesto jsou na podzim obsypány plody. tak nevím, jak to je???
Lignohumát - plíseň, 12.4.2010
Pod tlakem reklamy jsem koupil Lignohumát - nový zázrak. Po otevření, kdy jsem ho použil na namočení semínek rajčat, jsem po několika dnech zjistil, že se na povrchu tekutiny v lahvičce objevila plíseň...Jedná se o dovoz z Ruska, průhledná půl... celý příspěvek >
Uvadlé sazeničky, 12.4.2010
Mám podobný problém - rajčata prostě "uschly", minimálně 50 procet. Co zbylo už se ted trochu vzpamatovalo. Za plastovým oknem dělám sadbu už několik let to toto je poprvé... Papriky jsou dobrý, výsev byl do substrátu pro výsev a množení...... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním meruněk?, 8.4.2010
Mě v Polabí už Madarská začíná kvést. Opravdu se mám obávat teploty kolem -1?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika