Příspěvky uživatele - 11.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak se zbavit včel?, 16.7.2007
Je jen  škoda, že to odnese někdo, kdo se chová zcela přirozeně. Kdo se namane včelám do jejich let. korydoru toho prostě píchnou. Je to o bezohlednosti a neústupnosti některých chovatelů, kteří vědí že místní samospráva je na chov včel krátká a... celý příspěvek >
Olej ve vzd. filtru motoru sekačky HONDA GCV 160 - 5,5 HP, 16.7.2007
Cena filtru je obecně nic moc. Tentokrát ani Mf. není ale nejdražší. Každopádně je lepší ho koupit u nejbližšího za jeho cenu, než lítat a schánět někde něco možná levnějšího. To se mylím nevyplatí. S náklonem sekačky na opačný bok  než je filtr... celý příspěvek >
Olej ve vzd. filtru motoru sekačky HONDA GCV 160 - 5,5 HP, 15.7.2007
Je to přesně ten důvod co popisujete. Pokut je třeba se dostat k noži sekačky, tak sekačky s tímto motorem neklonit na boky, ale svíčkou nahoru. Takže postavit na zadní kola a rukojeť na zem.
Výběr vyžínače nebo křovinořezu, 14.7.2007
Tak mě z toho vyšlo, že by synek potřeboval stroj i z obsluhou, protože on dělat asi stejně nebude.
Motor Jikov nebo Honda, 14.7.2007
Je zajímavé jak rozdílné mohou zkušenosti být. Já mám m.j. taky motor Jikov s bezkontaktním zapalováním už více jak deset let a kromě pecky na svíčce jsem neřešil žádnou závadu. I výkon postačuje. Tím nezpochybňuji něčí nespokojenost. Jen tím chci... celý příspěvek >
Hanicka prosi muze o radu - trakturek, 13.7.2007
Jo kolega má pravdu. Zahradní traktory Yard Man od MTD nejsou špatné a navíc mají i pěkný design, což ocení ženy. Já bych zase depručil 5200 v třídě Yard Man.
Sekačka na vysokou trávu Dakr Panter , 13.7.2007
To celkem chápu, že se to s Vari nedá srovnat. Obzvlášť když je BLP 60  jednoúčelák, takže to dost dobře ani nejde.
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 13.7.2007
To je jasná věc, že je třeba si pohlídat u jaké pumpy člověk tankuje. Nevíte někdo jak je to s křoviňáky SOLO, které používají tytéž motory jako Mrunaka? Mají stejné problémy a stejný poměr 1:25, nebo nevíte co pišou v návodu u Sola? Já se přiznám,... celý příspěvek >
Marunaka TH43 DX - chudá směs?, 12.7.2007
Ten olej Stihl dávat 1:25ti?
Výběr traktůrku, 11.7.2007
Madam, moc informací jste neposkytla. Není třeba jasné, kolik z celkové plochy bude orná půda a kolik k sečení. Z toho co jste napsala mi vyšlo, že nemáte nic z mechanizace a vše budete pořizovat nové. Pokut vás nikterak nevyvede z míry cenová... celý příspěvek >
Jakou sekačku?, 11.7.2007
Já se přiznám, že taky nechápu proč jste to nechal dojít tak daleko. Vždyť už jste mohl mít dávno své peníze zpět nebo vyměněnou sekačku. Jak se zdá, tak sekat máte čím tak proč neodstoupit od kupní smlouvy. Vše hovoří ve váš prospěch. To vše za... celý příspěvek >
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 21.6.2007
No a do třetice, já za sebe říkám GCV 160 stačí. Stejně si myslím, že se něco kolem motorů bude dít.
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 21.6.2007
Jo a k těm cenám. Jde o dva holé motory na které je třeba namašlit pár stejných dílů. No a po namašlení úplně stejných věcí je rozdíl u Vari úplně jiný než u těch holátek.
Vari - motor GCV160 nebo GCV190?, 21.6.2007
Já jen k těm výkonům. Právě Honda motorové- stroje uvádí jiné výkony v HP při 3.600 ot.min a o dost nižší. A taky si všimněte že motory GCV jsou v hobby kategorii, kdežto GXV 160 byl profi. Když se člověk takhle porozhlédne nestačí se divit. A... celý příspěvek >
A co BS?, 20.6.2007
Pokut je motor na stole a opravuje se jiná závada, třeba regulátor a motor má nějaký ten pátek provozu za sebou je opravdu hloupost nevyměnit i rozvoďák. Co se týká těch ložisek tak je to skoro přesně tak jak je popsáno víše. Nej motory byly ty, co... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika