Příspěvky uživatele - 11.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 19.6.2007
No né řeší se tady jakási životnost odolnost atd. dávají se zde příklady, kde motor trpí víc nebo míň, přitom motory GCV a GXV na uvedených strojích být prostě nemohou přesněji se nemontují. Taky by to byla hloupost. Motory GX jsou něco jiného.... celý příspěvek >
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 19.6.2007
Vy jste někdo viděl tento motor na centrále nebo vibrační desce?
Bubnová sekačka s pojezdem, 19.6.2007
Pane Vysloužile zbytečně to dramatizujete. Lištová sekačka má své opodstatnění A stále to je nejšetrnější strojové sečení akorát že zde je většina lidí, co se trávy chtějí zbavit bez dalšího využití. Já lištou seču asi patnáct let a není lišta... celý příspěvek >
Otáčkoměr, 17.6.2007
Na co přepínač dvou a čtyř takt?
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 11.6.2007
V příručce se píše o vybavení a schopnostech. Pokut vám to není jasné z první fotky pak vám chybý to druhé a opravdu běžte do servisu a ušetříte. Když to budete dělat sám může se stát že nebude těsnit víko rozvodů a bude vám protékat olej a vy budete... celý příspěvek >
Honda HRX 537 HXEA, 10.6.2007
K tomu  mám jen tři věci:1. S deklarovaným výkonem motoru a skutečností je to známá věc a dělají to tak všichni. Jsou to hodnoty motoru odtržené od popisovaného výrobku. Prostě tak trochu klička.Jen u málo kterých stojů se ale pravdu dočtete buď... celý příspěvek >
Marunaka, 8.6.2007
Pane Nováku ale nyní trochu rozumě. Příklad: mám pilu Stihl olej Stihl míchám 1:50 dle výrobce a při záběhu jsem dával 1:40 zhruba prostě aby to bylo mastnější. Objeví se Marunaka a v návodu je odkaz na kvalitní oleje což si myslím že olej Stihl je... celý příspěvek >
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
Pily Dolmar s olejem Dolmar směs 1:50, pily Stihl s olejem Stihl 1:50 atd. Tak v čem je ta Marunaka jiná? Nebo je to debilní návod? Či snad celá Marunaka je klumprt? Kdyby na krásně a pro jistotu se mýchalo 1:40 beru, ale toto?
Marunaka, 7.6.2007
Pane Nováku, poraďte v tematu Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX, když se odborně rýpete v těchto strojích a nechte se prosit.
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
p. Vysloužil a host 143.108 je tatáž osoba?
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
No jo, ale pane J.S. v návodu doporučují panu 143.108 mýchat směs v poměru 1:25 což je podle mě síla. Co na to říct když je to funglovka a poměr je z návodu.(dle tazatele)
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
No prosím. Než jsem to sesmolil, pan J.S. je mezi námi.
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
Proč za blba? Když něco nevím, tak se zeptám i když některá nová vlákna mě připadají už provokativní a taky se jich nikdo netkne. Pane Vysloužile, jste tady na foru dost dlouho a tato vaše otázka zde byla zodpovězena myslím panem J.S. Prosím najděte... celý příspěvek >
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
Měl by jste si vybrat poměr z návodu. Podle mě je to šílenost ale nechtějte po mě, abych vám to vymlouval. Máte nový stroj v záruce, tak vám nebudu radit ve stylu- vyprdnite se na to jsou to tupci to fakt nebudu. Snad jen jedno doporučení.... celý příspěvek >
Jaký olej do křovinořezu Marunaka TH 43 DX?, 7.6.2007
Tak to jste dostal hodně mizerný návod. Aby jste dostal odpověď na vaši otázku: Vyberte si jeden olej od tří nejznámějších výrobců mot. pil a ten mýchejte v doporučeném poměru s BA 95. Doufám, že poměr vám v tom návodu napsali. S těmi oleji motoru... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika