Příspěvky uživatele - 11.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
drtic vetvi od vari, 24.3.2007
Drtič Tornádo od Vari pracuje s rotujícím diskem s noži. Takže dřevo krouhá nedělá špalíky. Pět cm není problém ale není vybaven posuvem nebo podavačem hmoty. Takže ládujede růco. Odpadá závislost na el. energii.
Zahradní sekačka – výměna oleje?, 23.3.2007
Chyby dělám a je jich celkem dost. Je to ostuda!! Je mě trapně.Už holt jsem takový idiot s vidlemi. Jinak jsem 234.140 napsal co jsem chtěl už v 16.19 hod. Tak jsem byl z motoru Honda na sekačce vyšroubovat svíčku. Je černá co mám dělat? Mám bohatou... celý příspěvek >
Zahradní sekačka – výměna oleje?, 23.3.2007
Barvy svíček popisujete jako by šlo o dvoutakt. Motory sekaček jsou v ČR většinou čtyřdobé a pokut motor nežere olej není důvod se zmiňovat o karbonu. A to nemluvím o bohaté či chudé směsy. Tady to funguje úplně jinak. Spray- jasný ať si každý koupí.... celý příspěvek >
Benzinová sekačka, 18.3.2007
V tomto případě rád patřím mezi hlupáky. Jinak co opustily plast. skelety tak rázem vzrostla kvalita u HQ.Píši o ní jako o jedné z možností.
Utahovaci moment, 6.3.2007
Ať to bylo jak chtělo hlavně když to šlape jak má. A pozor na poklopy od kanálů, zjevně klikovkám nesvědčí. Jsem rád, že jste dal vědět jak to dopadlo. Už jsem ani nedoufal.
elektrická motyčka, 27.2.2007
To asi nebude. O tom jsem fakt nevěděl.
elektrická motyčka, 27.2.2007
Madam, co popisujete za strojek na el. proud ala vrtačka Narex a pod. tak bohu žel Vám moc neporadím. Kdysi kdesi jsem něco na ten způsob viděl, ale mám dojem, že to byla samovýroba. Takovou sestavu v obchodě jsem nezapsal. Dovolil bych si dáti Vám... celý příspěvek >
Utahovaci moment, 26.2.2007
Jak to přežilo to kluzný futro (ložisko) klikovky? To spodní, samozřejmě. Není tam vaklson? Průměr má být  25.420mm. Co jsem ještě neuvedl může klepat ojnice. Ono už popisování toho nežádoucího zvuku je problém. Kažký to vnímá jinak.... celý příspěvek >
Utahovaci moment, 26.2.2007
Regulátor funguje na základě odstředivé síly. Kolik měla ta klika. Má mít 25.98 mm. Vnitřní průměr na ojnici pro ojniční čep je 26.02mm. Předpokládám, že klika se měnila, protože dostala ránu a ohla se.Teda po netu se fakt blbě opravuje.
Utahovaci moment, 26.2.2007
Než jsem to sesmolil, tak mě pPan J.S. předběhl. Ale to nevadí.
Utahovaci moment, 26.2.2007
No a co rozvody? Podařily se správně ustavit? Je seřízena vůle ventilů? Už před týdnem jsem chtěl napsat ať dáte new. rozvoďák. Jinak těžko říct po netu co  se nepodařilo. Třeba klepe píst do ventilu. Není jedno jak se tam dá ojnice, není... celý příspěvek >
křovinořez, 22.2.2007
Je třeba připomenout, že po bubnoné sekačce zůstane ležet tráva v celé své délce a pokut nemáte využití pro seno, bude Vám dělat problémy při dalších sečích. Nestihne se v takovém stavu rozložit.Myslel jsem, že Vám jde o rozmixování travní hmoty a... celý příspěvek >
Utahovaci moment, 21.2.2007
Já jen doplním, že utahovací moment pro uvedený motor je 12Nm. Doporučil bych ještě kapku lepidla na každý šroub. Aťje to na 100% i s jistotou.
Vari Jikov DSK 317, 17.2.2007
Já na takové dobré koupě nemám bohu žel štěstí. Jinak Honda je Honda. Není zrovna nejlevnější, ale kdo ví o co jde je to motor, který ve své třídě prostě nemá konkurenci. Ať už je na Vari nebo na různých sekačkách či vertikutátorech. I když... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 17.2.2007
Mě vůbec nenapadlo, že ten Váš pozemek je krátký a v tom případě je orba s uzávěrkou k vůli couvání na místě. Já jsem  dost lidem předělával řazení na krk řidítek a to je taky pohoda, ale teť se to nějak stratilo z trhu. S tím mazáním... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika