Příspěvky uživatele - 43.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Papriky - kdy jsou zralé?, 23.8.2007
Botanická zralost - plod je hotový, semena jsou zralá, je schopen rozmnožování. Tedy víte, jak bude vypadat zralý. Paprika je jedlá i v botanické zralosti, samozřejmě je i nejchutnější, relativně...
Papriky - kdy jsou zralé?, 23.8.2007
Papriku můžete jíst po celou dobu vývoje plodu.
Jahodník - Kent, 23.8.2007
Koupil jsem ji vloni pravděpodobně v OBI. Byla množená v ČR. Elsantu jsem už zlikvidoval, vyloženě se jí nedařilo.
Zámková dlažba a plevel, 17.8.2007
Nyní Roudap a pak na jaře Casoron G a máte na rok pokoj.
pěstování lilku, 15.8.2007
Mám stejný problém. 5 sazenic, venku, zatím jeden pěkný plod plod a druhý ve vývoji, a to na stejné rostlině. Odrůdu nevím. HK
Kuprikol, 15.8.2007
Dobrý den, žádné nepsané pravidlo neexistuje!!! To jsme si zase, jako Češi, upravili pro sebe. To ale zavání politikou, a to sem nepatří. Myslím, že je dobře, že se naše náhledy zde utkaly.
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 14.8.2007
Quintet je fakt náchylný a padá.
postřiky na jabloně, 13.8.2007
Já mám vyzkoušené minimální 4 postřiky. Před květem, když poupata začínají růžovět /květopas, mera,mšice, padlí, strupovitost/. Ihned po odkvětu /přibližně stejní skůdci a choroby/. Při první vlně obaleče jablečného a při druhé vlně obaleče... celý příspěvek >
informace o pěstování fíku - smokvoň, 13.8.2007
Krásné fíkovníky mají v obci (asi) Velký Třebešov u zdi hospody, nádrž Rozkoš.
Kuprikol, 13.8.2007
No, sloučeniny mědi se používají aspoň sto let (ve vinařství) a za ta léta by se muselo přijít na nějakou závažnou jedovatost pro lidi i rostliny aj. Lidský organismus má systém přenašečů mědi a její vylučování. Měď je totiž celkem běžný prvek v... celý příspěvek >
Aby trubac kvetl, 10.8.2007
Trubač někdy kvete až za několik let.
svilušky pod kůží?, 9.8.2007
Je to dost blbý, ale známí stříkají trávník a okolní roští apod. Sulikolem a funguje to. Ale ta síra se drží na rostlinách mnoho dní a když v tom lezete, tak páchnete sirovodíkem a obecně to páchne. Nic pro malé děti, ale hlásit se to musí!
Podzemnice olejná, 9.8.2007
Teplomilná a světlomilná jednoletka. Uchovat jako semena přes zimu doma.
Hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 9.8.2007
EDTA, ethylendiamintetraoctové kyselina se užívá jako vápenatá sůl /antidotum kovů/, ta nemá k aminokyselinám, bílkovinám, či jejich lyzátům daleko. Určitě víte, jak nesmírně jsou složité funkce bílkovin, či peptidů. Nemusí to být sůl, ale komplexní... celý příspěvek >
Hořká pihovitost vs. Wuxal kalcium, 8.8.2007
Vápník se přepočítává jako oxid a tady je ve formě solí s aminokyselinami, tedy tam nemusí být žádný chlor.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika