Příspěvky uživatele - 43.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr, 22.9.2006
Sázel jsem ho půl metru od sebe a stačí to. Stříhám ho ve druhé polovině června a v polovině září. První 2 - 3 roky jsem ho spíše zastřihoval nahoře, aby rozvětvil. Teď po pěti letech je asi tři metry vysoký a musí se stříhat opravdu hodně. Spodní... celý příspěvek >
Rákos?, 22.9.2006
Jestliže to je tresť, tak je to druh rákosu a u nás se tomu říká nesprávně kamčatský bambus, ale nikdy jsem to neviděl živě, ani nevím, zda se to prodává.
Rákos?, 22.9.2006
Může to být OZDOBNICE, tráva.
nitkovitost rajčat, 20.6.2006
Je to virová, neléčitelná a nakažlivá choroba rajčete. Přenášejí ji např. mšice. Takže hubit mšice, podezřelé rostliny s vytáhlými listy likvidovat  /ne do kompostu/. Dá se přenést i rukama a nástroji při vyštipování apod. Desifikovat nástroje... celý příspěvek >
je bonfix škodlivý?, 20.6.2006
Samozřemě, když zasáhne Vaše plodiny, tak ano. Pokud soused provádí postřik ohleduplně, tak ne. První, co se projeví na rostlinách, je deformace listů. Nakonec, soused Vás nesmí omezovat a poškozovat ani Bofixem!
Krystalon, 15.6.2006
Není
Ekoligický postřik, 6.6.2006 Obsahuje fotku
Zkuste herbicid GARLON. Nepoškozuje trávu a nemá dlouhá rezidua. Dá se běžně koupit.
Moje pětiletá meruňka začala pouštět z vetviček smolu., 30.5.2006
Je to klejotok, příčina je nevhodné stanovišťe, půda, voda, bakterie, houby atd. Prostě meruňka není naše původní rostlina. Větvičky ostříhejte. Větší rány zatřete voskem a kupte si novou, protože to bývá předzvěst mrtvice meruňky, kdy náhle, třeba... celý příspěvek >
Magnolia, 30.5.2006
Chloróza listů je u magnolií běžná, než se zabydlí. NESNÁŠÍ vápno, které to způsobuje. Namulčovat kůrou a čistou rašelinou a zalévat vydatně dešťovou vodou. Hnojit hnojivem na azalky a rododendrony.
Rakytník - prosím o odpověď, 30.5.2006
Máte asi samce, samice je ta, co plodí. Rakytník je dvoudomý.
vrtule třešňová, 18.4.2006 Obsahuje fotku
Stříká se, když je černý bez v plném květu. Pozor na ochranné lhůty. Přípravky Sumithion nebo Calypso /OL 10 a 14 dnů/.
Potřebuji se zbavit šeříku., 14.4.2006 Obsahuje fotku
Jde to dělat celý rok, kromě jara, kdy proudí míza nahoru. Roundup lze ředit 1:3.
Další diskuze:  6  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika