Příspěvky uživatele - 168.103

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Barby, 3.12.2023
No, nevím, jestli ty současné nové rezistentní odrůdy jsou vhodné k pěstování ve vyšších polohách, zkusil jsem zasadit opál a Allegro u mě na chalupě a nic. Skoro žádné přírůstky, po 2 letech ani jablko. S Admirálem to podle mě bude stejné. Walter
Počasí, 2.12.2023 Obsahuje fotku
ano, pane Petře, jsme tu úplně zapadlí. Na ulicích v městě mimo hlavní ulice katastrofální, dojet někam je horor. Na chalupu se nedostanu, tam je 70 cm, doma v centru díkybohu elektřina i internet OK. Od včerejška jsem už 4x smetal sníh ze skleníků a... celý příspěvek >
Barby, 1.12.2023
Nemohu odpovědět vzhledem k tomu, že jsem ještě nebyl schopen tu chuť porovnat, tedy postavit vedle sebe obě zralá jablka a vyzkoušet soukromou degustaci. Na to mám stromek Barby příliš krátce. 
Počasí, 1.12.2023 Obsahuje fotku
Tady v ČB kalamita jak na Sibiři, od večera pěkně chumelí a zatím 15cm. Teplota okolo nuly a stromky a keře, které mají ještě zbytky olistění, sníh ohýbá k zemi nebo láme v místě úvazku. Walter
Barby, 1.12.2023
Tak já si nepotrpím na velká jablka, a Admirál je má. Ale taky jsem chtěl zkusit to jablko, které vyhrává degustace. V duchu jsem si říkal, proč zrovna já bych nemohl mít plody bez pihovitosti. Pravda je jinde, proč zrovna já bych na Admirálu... celý příspěvek >
Barby, 1.12.2023
Admirál mi dost trpí pihovitostí a tak je vlastně znehodnocený dříve, než dozraje, Barby pihovitost zatím nemá. Ale možná hodnotím příliš brzy, když plodů z obojího mám zatím jen v jednotkách kusů. I tak už jsem ale do jednoho tříletého stromku... celý příspěvek >
Prosím o radu - co je to za květinku?, 30.11.2023
moc pěkné.
Roubování na pařízek, 30.11.2023 Obsahuje fotku
V 2021 na pařízek naroubovaný Admirál a letos částečně přeroubovaný na Barby, v 2022 na pařízek naroubovaný Sirius. Walter
Roubování na pařízek, 30.11.2023 Obsahuje fotku
několik pařízků naroubovaných letos novými odrůdami. Walter
Barby, 30.11.2023 Obsahuje fotku
mninulý týden jsem ochutnal můj první plod Barby. Asi neumím dost dobře popsat chuť, ale poslední roky mi nejvíc chutná Opál. Barby je je stejně chutné, možná ještě o trochu chutnější. Na jaře budu určitě roubovat. Walter
LYRA🍎 UEB5060/1, 30.11.2023 Obsahuje fotku
Před týdnem zasazená, uvidíme.
Počasí, 30.11.2023
tady teď čtu na wetteronline noční teplota v pondělí ČB až -15°, Plzeň až -16°. Dnes se to jeví jako dobrý vtip.
Rajčata 2023, 29.11.2023 Obsahuje fotku
tak ano, s těmi několika rostlinkami v 24cm květináči se nemohu, Milane, srovnávat s Tvými rajčaty. Ale už teď, po 4 dnech svícení vidím, že intenzita světla 5w žárovky včetně odrazů od fólie je pro rostlinky možná až moc velká. Při osvitu 16 hodin... celý příspěvek >
Počasí, 29.11.2023
předpověď je jen předpověď. Ćím je předpověď na delší období, tím větší je pravděpodobnost, že nevyjde. Moc bych se divil, kdyby Vánoce byly na sněhu.
Rajčata 2023, 27.11.2023
Ano, rád bych jim svítil i po přesazení. Mám v úmyslu nechat jen 2, max.3 nejsilnější rostliny a ty by se do krabice 40x70 a 60cm vysoké mohly i se samostatnými květináči vejít. Samozřejmě opět uvnitř po povrchu bude fólie z autolékárničky a zdroj 5w... celý příspěvek >
Další diskuze:  16,  17,  18,  19,  20  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika